Yeşil yol gibi film için ne düşünüyorsunuz?

Gerçekten biçok defa izledim ve yine izlerim çok beğendim

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Film zaten dünya çapında bir film o yüzden bana yorum yapmak pek düşmez amma ve lakin EFSANE bir film

0|1
    0|0
    • Aynen ne demek sana düşmez neticede kaliteyi biz tayin edeceğiz hakkını vermişler film dediğin böyle olmalı

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• cinsel açıdan problemli bir hayatı olan gardiyanın acılarının anlatıldığı trişkadan ve yalandan film. ne kadar meraklısınız yalana ve yalancıya :D
    uzun, upuzun duygu sömürüsünü bağıra bağıra yapan gereksiz ve berbat film. normalde televizyonda bile ilgimi çeken birşey izlerken dikkatimi dağıtmamaya çalışırım, bu filmin ortalarında kalktım, gittim, geldim, geri döndüğümde zenci eleman hala terlemekten ve ağlamaktan başka hiç bir şey yapmıyor, gardiyanlar s ikik bir fareyle ilgili filmin diğer yarısını doldurmaya çalışıyordu. filmde yer alan karakterler; zenci ve iyi adam, torpilli, şımarık kötü adam, nazik adam, duygusal adam, komik adam. bir taner tolga tarlacı sı eksik. karakterler sığ ve klişenin tillahı. survivor kadrosu bile bir öncekini tekrar etmemek adına farklı karakterlerden oluşturuluyordur. 1.5 saate rahatlikla sigabilecek fazla uzun... ve bence o kadar da iyi olmayan ama sevenlerine saygi duydugum bir film... konu cok agir ilerliyor ve durgun...

0|0
    0|0
Yükleniyor...