Bakanın açıklaması hakkında düşünceleriniz?

Dini istismar eden birileri her zaman çıkıyor ben anlam veremiyorum.

Bakanın açıklaması hakkında düşünceleriniz?

• Doğru Demiş
    13% (3)26% (8)20% (11)Oy Ver
  • Saçmalamış
    87% (20)74% (23)80% (43)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|14

En İyi Kız Görüşü

• Peki kendisi börek yapmayı bilmediği için mi boşanmış eşinden?
    Böyle saçma sapan insanları getiriyorlar işte başımıza. Ne yaptığı işten anlar, ne bulunduğu mevkinin amacına uygun davranır.. Ah Türkiye ah daha neler duyacaksın..

2|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu kadar saçma bir laf görmedim.

1|1
    0|0
  • Böyle zihniyetleri bakan yapıyorlar ya diyecek söz yok

0|1
    0|0
  • DAHA soruyu okumadan dırek sacmalamısı ısaretledım sonra sayfayı acıp okudum :DD: düşünün artık ''BAKAN'SA KESİN SAÇMALIYODUR'' mantığı her zaman doğru artık :S

0|1
    0|0
  • Saçma.

0|1
    0|0
  • bu hatun bakan olunca twitter'da yediği hurmalar başına bela oldu be yaa,)

0|1
    0|0
  • Bir Adana erkeği mangal yakmayı bilmiyorsa o aile dağılmaya mahkumdur versiyonu diyorum :D

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum beni alanda olmaz tuh tuh tuh

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Bakanın vurgulamaya çalıştığı şeyi doğru anlayalım.
    Aile içinde kadının yetenekleri, kapsayıcılığı ve aileyi bir arada tutma özelliğinden bahsediyor.
    Hemen siyasi bakmayın, kimin ne dediği değil içeriği önemli. Bence çok doğru söylemiş.
    Gençler evleniyor eve gidiyorlar kadın hiç bir şey bilmiyor. Hep dışarıdan yemek nasıl olacak? Ve bu erkeklerde hayal kırıklığı yaşatıyor..

0|0
    0|1
  • Öncelikle iyi günler İslam dininde yani kendimde inandığım din sonuç olarak dinimim bana ne emrettiğini bizzat kendim araştırıp öğrenen bir bireyim sonuç olarak İslam dini kadının yemek yapması ev işleri yapması gibi gündelik işler diye tabir ettiğimiz işleri yapmak gibi bir zorunluluğu yoktur aksine erkek evlediği hanımına bakmak zorunda olup evi temizleme yemek yapma gibi olaylarıda kendisi yapmalıdır gerçek bir müslüman eğerki gerçekten Allah`a inanan bir insansa eşi börek yapamıyor diye boşanma gibi bir durum söz konusu olamaz aksine böregi erkek yapmak zorunda :)

0|1
    0|0
  • şimdi sen ben sınırlı beynimizle bazen yanlış düşünceler üretebiliriz.
    ancak beyin kıvrımları örümcek ağlarıyla kaplanmış rezil fasıklar ancak böyle hastalıklı cümleler kurabilir.
    zaten teröristle ittifak yapan bir oluşumdan nasıl sağlıklı bireyler beklersin ki?

0|1
    0|0
  • şaşırdık mı?

0|2
    0|0
  • Saçmalamış

0|1
    0|0
  • Gerizekalinin teki muslumanligi boyle mallastiriyorlar yok kadin kafasina gozlu koyarsa cok gunahmis yok bilmem ne bunlar ne mk

0|1
    0|0
  • Kadın çok ince düşünüyor da siz anlamıyonuz :/

0|1
    0|1
  • Zeka. Saçmalamış !!!

0|2
    0|0
  • latife yapmıştır bızım muthıs ınsanlarımızda böyle toplamıstır onu

0|1
    0|0
  • aslında mantıklı erkek adam yemek yemeyi sever