Leyla İle Mecnun dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

''Birine tüm geçmişini anlatmak, seni seviyorum demekten daha zordur aslında. Bazıları bunu yapar; alır tüm geçmişini bırakır önüne.'' (Leyla ile Mecnun dizisi)

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• bayılıyorummm :)) farklı bir dünya,saçma sapan dizilerden uzak oluşu sevdiriyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• çok ince esprileri olan değişik güzel bir dizi. rastladıkça beğenerek izliyoruz :P

0|0
    0|0
  • Çok seviyodum yeni Leyla gelene kadar... Eski Leylayı istiyorum :(

0|0
    0|0
  • Benim dizim kimseye vermem.

0|1
    0|0
  • bir 'işler güçler' değil

0|0
    2|0
  • kim ne derse desin izlemeye devam.

0|0
    0|0
  • açmıyor artık hep aynı şeyler.

0|0
    0|0
    • Hep at kafası diyor dimi:/

• he arabeskle kafa bulcaz derken arabesk bi dizi olup çıktı.

izleyici kitlesi de çoğunlukla arabesk kafadan oluşuyor.

• Çok seviyorum ve şuan da izliyorum :))

0|0
    0|0
  • çok abartılmış.büyük bir beklentiyle izlemiştim

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Oraları hiç dinlemiyorum, duygu s*k* nefret ederim, ama makara kısımları erdal bakkal-ismail abi iyi.

0|0
    0|0
  • Çok seviyorum o diziyi . Ama piskopat etti beni tam böyle bişi oluyo bi şarkı giriyo bana efkar basıcak tam hoop bi espiri yapıyorlar :D :D

0|0
    0|0
  • normal izlemem dediğim bir diziydi. trt dizilerini hiç sevmem ama hayatlarında ilk kez olağanüstü bir dizi yapmışlar. onuda gezi olayı bahanesiyle bitirdiler. yazıklar olsun trt yandaş medya

0|0
    0|0
  • Hiç izlemedim ama o dizinin tanıtımını gördüğümde bu diziyi kesin Serkan abiyle Cengiz abi ayakta tutuyordur dedim, o ikisinin oyunculuğu şahanedir. Zaten millet de onların karakterlerine bayılıyormuş

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum.Bu sahneyi facebookta gördüm, çok beğendim.

link

0|0
    0|0
  • Ilk baslarda cok komikti, gercekten absürd komediydi yani bizi simgeliyordu, türk baglarina bagliydi, fakat sonradan fazla sacmaladilar ve o baska dizilerde bulunamayan komikligi absürdlügü yok oldu gitti..

0|0
    1|0
    • bence halaa komik. ama ilk çıktığında çok farklı bi algı oluşturdu. alışık değildik yani.

• güzel bi dizi bana göre izlerken güldürüyosa iyidir yani =)

0|0
    0|0
  • izlemiyorum :/

0|0
    0|0
  • tamam iyi güzel dizide bi geniş ailede değil sonuçta

0|0
    0|0
Yükleniyor...