On yıldan fazla geçmiş bunun gibi klip bir daha çekilmedi?

Şahsen kaliteli bir klip olduğunu düşünüyorum ama toplum yapısı 10 yılda hayvan gibi değiştiği için artık hoş görülmez bence. Siz neler düşünüyorsunuz?

• Eskiden iyiydi la ne güzel.
    14% (2)27% (3)20% (5)Oy Ver
  • Böyle klipler yapılmasın çocukların ahlakı bozuluyor :d
    29% (4)55% (6)40% (10)Oy Ver
  • La sen neyden bahsediyorsun zaten taciz-tecavüz son 10 yılda hayvan gibi arttı, demekki engellemek bir işe yaramıyormuş.
    57% (8)18% (2)40% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Edit: bu arada Tarkan sayesinde birkaç övgü almışız yabancılardan, yürü be koç yiğidim :D
Akşam kapatırken oylama ne güzeldi, şimdi baktım b*k olmuş. Cinsellik bölümünde ismini gizleyerek millete yamanan kekolar sabahları normal konulara bakıyor heralde :D

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Böyle klipler yapılsın ki, en azından yobaz toplumumuzu nötrleyebilsin aşırıya alıştırıp.

Zaten dünya görüşü anlayışı, Rus kızların uzun bacaklarına olan hayranlığının yarattığı el uçkurda felsefesi olan erkek yüzdemizden ötürü.

Bu şekilde bizi biraz eğitip alıştırabilsinler.

0|2
    0|0
    • Valla eskiden bu kadar yobaz değildik ya. O erkek yüzdesi diğerlerini g*vat olarak nitelendiriyor zaten artık, iyice azınlıkta kaldık :/ Benim demek istediklerimi yazmışsın.

• Ben artık normal konuşmalara bile girmekten hoşlanmıyorum-kaçınıyorum bu insanlarla. Rica ederim, güzel yorumdu.

• Tesekkür ederim, katılıyorum sana

En İyi Erkek Görüşü

• prodgy smack my bitch up parçasının klibini izle daha sonra teşekkür edersin :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Böyle klipler yapılmasın

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Böyle klipler yapılmasın çocukların ahlakı bozuluyor :d

0|0
    0|0
  • "1234567890*-qwertyuıopğüasdfghjklşi<zxcvbnmöçç.,

0|0
    0|0
    • Pepee ahlakın bozuldu mu pepee. Senin yüzünden bu ülkede kültür sanat gelişmiyor lanet gitsin pepee

Yükleniyor...