'Dilime kolay ama yüreğime zor' durumlarınız neler?

Mesela ben beni aldatmış olan sevgilimle aylar sonra barıştım.

Hem güvensizlik var hem çok seviyorum. Dilime kolay yüreğime zor :)

Peki sizlerin bu cümleyi kullandığınız durumlarınız neler?

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• Ona şans verip ilişkinizin dahada güçlü olacağını sanıyorsun ama çok yanılıyorsun binanın en temel halkası kopmuş sen bunun yerini başka bir şeyle örtmeye çalışıyorsun zaman sonra yine patlak vericek bu durum emin ol en hafif rüzgarda bile devriliceksiniz.

0|0
    0|0
    • Sürekli sallantıdayız zaten.

• dengede olduğun zamanlarda kendini sineye çekip hiç düşündünmü yeni kişilere kalbini açtınmı ya da sabredip doğru kişiyi bekledinmi? yanlışın içinde beklediğin sürece kimse seni farketmiycek bunu unutma.

• Haklısın :(

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 10

• Madem ona döndun artık tamamen afetmelisin.. yıne kendıne işkencen senın.. Guven gıtsın dusunme .. Sen acı çekıyorsun o herşekılde mutlu...

0|0
    0|0
  • kisa yolu bulamadi yine aramiiiz ucurumm :))

ben sevgilimin hasretine dayaniyorum zorda olsa diyorum kendi kendime, ama gelde bunu yüregime sor...ahh ahh cok özlüyorum cokkkk.. :(

0|0
    0|0
  • çok sevdiğim aşık olduğum sevgilimden şartlarımız birbirine uymuyor diye ayrılmıştım yıllar önce.çok acı çekmiştim zor olmuştu dayanmak.neyse ki yıllar geçti ve herşey gibi oda geçti.

0|0
    0|0
    • Bi insanı yüreğinden çıkarabilmek ortalama kaç yıl acıya eşdeğer :)

• be şehir değiştirdim ya.film gibi.ama şimdi arkamdan geldi.nişanlanmış yüzüğü atmış bir şekilde.burada işe girip burada kalıcam evlenelim neolursun istersen çocuk da yaparız diyo.sanki kek yapıyoruz da ben istediğim için yapacak.ama bende sana şunu söyleyeyim işin içinde aldatma olsaydı ben yüzüne dahi bakmazdım.güven sorununu aşamam ben yapı itibariyle.birde tekrar yapma riski çok yüksek.herşeye çizgi çekip unutabileceksen devam et.evlendikten sonra da diline ve aklına dolayacaksan bırak boşver

• kimse aşamıyo zaten. Ciden film gbiymiş. Hayırlısı olsun...

• Aşıksın mantık arama hemde çok aşıksın o yüzden seninki beyinen çözüm üretemiyor bu yolda böyle devam et yawrucum:)))

0|0
    0|0
  • kısa yolu bulamadı yıne aramız uçurum:)bugunu dunume yarınıma degısır gıderım...bugununu dunune yarınına degıs bence bak sarkı bıle oyle dıyor:)saka bır yanada geçmısı sıl at madem baslamıssınız guvensızlıkle kendını yeme

ben boyle bır durumda kalsam şunu derdım

sevıyorum sevmıyorum kaç yaprak var bılmıyorum:)

0|0
    0|0
  • ııı şeyyyy aslında bu cümle hep gönül işlerinde kullanılıyor sanki...

0|0
    0|0
  • benim durumumda aynen öyle dilime kolay yüregime zorr.. çünkü ben evli bir erkegi seviyorum çok zor bi durum .. her an her saniye aldadıldıgını bile bile yaşıyorusun..

0|0
    0|0
  • allah belanı versin bana gelen sana gelsin :)

0|0
    0|0
    • Baya kolay :)

• kolay olmadığını biliyorum ama böyle durumda kendimi kolay olduğuna inandırmak zorunda olurdum ki olduda zaten :)

• sonu hüsran ...

0|0
    0|0
  • bende reddettiğim bi cocuğa aşık olmak üzere gibi hissediyorum hiç takmıyo gibi görünüyorum ama işte bu dilime kolay ama yüreğime zor bi durum :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...