Kadıkööyy :)))?

kadıkoyde ogrenciyım ve yurtta kalıcam daha önce kadıkoye hiç gitmedim? nelere dikkat etmeliyim? yardım edebilirmisiniz? en güzel mekanları nereleridir?

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Her soruya net cevap verme , ozellikle seni konumlandıracak bilgileri ağzından kaçırma.

2- Cep numaranı kızlar dışında yeni tanıştığın kimseyle paylaşma

3- Kırmızı başlıklı kız arayışında dolanan kurtlardan gündüz de akşam da uzak dur

4- Kendinden başka kimseye güvenme

5- İçini dışını bir haftada öğrenirsin zaten diğer öğrencilerden , bu kadar hızlı tebrikleşme

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Kainatın merkezine gelmişsin.. Doğma büyüme benim mekanımdır :) Rahat ol.. En medeni semtlerden birisidir.

0|0
    0|0
  • Kadıköyü Kadıköy'den Çıktıktan Sonra Anlarsın. Tabi Kadıköyün Her Yeri Bir Değil..

0|0
    0|0
  • Kadıköy çok güzel bir yer gel de gör işte :)

0|0
    0|0
    • evet cok güzel biyere benziyorr

• Her şey ayağının dibinde. İstediğin an karşıya geçersin 5 dakika. İstediğin zaman öbür tarafa gidersin. İstanbul'un en güzel yerlerinden.

• dikkat etmen gereken pek bişey yok çabuk alışırsın mekanların hepsi birbirinden kötü veya birbirinden iyi :) ama ordanda sıkılırsın

0|0
    0|0
  • Kadıköy istanbulun yaşanılcak en güzel yerlerinden birisi

0|0
    0|0
  • Özledim valla Kadıköy'ü canlı yerdir geceleri tek başına gezme pek sarhoşu eksik olmaz. Last Stop restoran açısından, bar olarak da Kadife, Eskici beğeniyorum.

0|0
    0|0
    • tesekkür ediyorum

• Rica ederim Göztepedesin sanırım, okulun içinde Simit ile Altıgen Cafe güzeldir onun haricinde okulun karşısında arka taraflarda kız erkek oyun yerleri var güzeldir ama pek takılmıyorduk biz Kadıköy'e inersiniz orası daha iyi.

• Hayatinin en guzel gunlerini goreceksib

0|0
    0|0
  • kadıköy güzeldir ordakı tiplere dıkkat et fazla takılma ozellıkle erkeklerıyle

0|0
    0|0
    • türkiyenin her yerinde dikkat ediyoruz merak etme tavsıyen için tesekkürler

• merak etmıyorum rica ederım

• abazans lara dikkat et :D

0|1
    0|0
  • Kadıköy'de her mekan güzeldir parasına güzeldir.

0|0
    0|0
  • Burası kadıköy dikkat et

0|1
    0|0
  • Erkeklere dikkat etmelisin

0|0
    0|0
  • kurbağalı dereden uzak dur:&

0|0
    0|0
  • 30 yillik kadikoyluyum. turkiyenin en guzel yeridir. basina hicbirsey gelmez. korkma..

0|0
    0|0
    • ya cok karısık falan dediler biraz korktum aslında

• senin okulun göztepe de. sanirim yurtta atasehirde olacak. goztepe tiky semtidir. parasi olanlarin semti. kaliteli yerler. korkmana gerek yok.

• bizim buraya gel fatihe bir kahve ismarlarim sana

0|0
    0|0
  • Oncelikle fenerbahceli olman lazimm

0|0
    0|0
  • fenerlilere dikkat et şampiyonlar ligi sanar girmeye çalışır :D

0|0
    0|0
  • Kadikoy-Acibadem yurt çok hayat güzel 😊

0|0
    0|0
  • Bu saatte mi gideceksin :))

0|0
    0|0
  • hangi okul?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Parayı çarçur etme sadece

0|0
    0|0
  • Hayırlı olsun
    Kalabalık ve karışık bir semt. Ama güzel bir yer takılıcak çok güzel yerler var.

0|0
    0|0
  • şanslısın kız

0|0
    0|0
Yükleniyor...