Doğadaki yiyeceklerde bulunmayan tek renk hangisidir?

doğadaki yiyeceklerde bulunmayan tek renk hangisidir?

hadi bilin bakalim

Güncellemeler:
en az yarım saat bekliyecegm dogru cevabı ilk veren yarım saat sonra en iyi cevap olarak görülecektir...
doğada bulunmayan tek renk MAVİ dir ilk cevabı veren dosill tebrikler...

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 8

• siyah renkten sayılmıyor zaten :D mavi de aslında mora çalan rengi bulunur sayılır, mavi çiçeklerde bazen yenebiliyor bu durum da tez düşebilir mi?_

0|0
    1|1
  • mor olabilir mi hocam...:)

0|0
    1|1
  • Yaban mersini mavidir. Ha diyeceksiniz ki mordur o mavi değil. Öncelikle mor değil mavidir, gözlerinizi kontol ettiriniz, Yaban mersininin ingilizcesi Blueberry'dir ikinci olarak. Ayrıca ailemin bahçesinde yetişen bir bitkidir. Zor oldu ama yetiştirdim. Tadı da hoş

0|0
    0|0
    • dostum benimde yemişliğim var ayrıca bende mor rengi görüyorum gözlerimde saglam ve resmi makamlarda da mor yazıyor arastırdım aksini savunuyorsan kanıtlayabılırsın ayrıca bluetooth ismindede mavi var neden mavilik yok , isim takıntın olmasın doğadaki yiyeceklerde mavi renk yoktur

• asagıdaki yorumda yazdıgımın tekrar aynılarını söylüyorum doğada mavi renkte bulunan yiyecek yoktur zehir vardır mavi renkte olabılır yani yenilmez ve sizin ileri sürdügünüz meyvede size göre maviyse ya zehirdir yada sizin gözlerinizin yanılmasıdır...

• Yemişliğim var diyo halen. Yaban mersini daha hamken mor görünür! olgunlaştığında mavidir! Yuh

• mavi ıstakoz var. yeniyor mu emin değilim ama yeniyordur herhalde. sen sanırım soruyu yanlış sordun. meyve diye düşündün galiba

0|0
    0|0
    • soruyu dikkatli okumanızı öneriyorum...

• yok anladım ben onu önceden araştırmıştım zaten meyve olaraktan bulamamıştımda :) bunu bende yiyecek kabul etmiyorum ama deneyebilirim yani yersem de ölmezsem yiyecek olabilir :)

• maviiiiiiiiiiiii

0|0
    0|0
  • ahtapotun kanı mavidir. ve yenilebilir.

0|0
    0|0
  • Gri gormedım ben olabılır mı :D

0|0
    0|0
  • beyaz varmı ki

0|0
    0|1
Yükleniyor...