Bütün resimleri çıkarttırmalı mıyım?

4 senede 500 600 resim çekildim sevgilimle :D 300 tane filan çıkarttım. gerisini de çıkattırsam mı.resim saklanır ama pc de flan flashda flan insan korkuyo

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• yuhh diorum sadece

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İleride elle tutulur anıların olur...

1|0
    0|0
  • Burda bu bayan sevgilisi olduğundan ve çok sosyal olduklarından bahsediyor. Bknz:500-600 foroğraf çekinmek.

1|0
    0|0
  • dropbox veya live de hesap ac hepsını oraya yedekle bısıcıkler olmaz :D benım kı yılalrdır duruyor

0|0
    0|0
  • sanal şey her zaman risk tir ulaşılabilir yada tamamen kaıp olabilir ben hem pc de hemde taşınabli hemde yıllık dvd çekimi yapıyorum önemli şeyleri

0|0
    0|0
  • eğer saklarım diyosan yada saklayabileceğine inanıyorsan çıkar tabikide resim farklı pc de farklı bence

0|0
    0|0
  • bizim 1 tane bile yok be öyle yaşa geç yapmışız , hangi birini çekicektikki :) bence çok istiyosan çıkart, belli olmaz güven olmaz teknolojiye en azından işi saglama almak lazım

0|0
    0|0
  • ee napcan o zaman kıtleme programı kur kımse goremes o klasörü pc'sana aitse :D

Erotık resımler vs varsa

0|0
    1|0
  • çıkart tabi... en kotu ıhtımalle... bu yıl kış cok cetın gececekmıs ztn ...

1|0
    0|0
  • hiç işin gücün yokmuydu diye adama sorarlar

1|0
    0|0
  • olur da ayrılırsanız ne olucak? flash bellek daha iyi bir çözüm.

0|0
    1|0
  • abartmışsınız olayı siz D:

0|0
    0|0
  • 3-4 yerde birden sakla eger okadar degerliyse foto olarak çıkartsan bile bigün yangın çıkıp yanmayacağı ne malum :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• vaaaayyyyy ansını yaaa

1|0
    0|0
Yükleniyor...