Zamanında Cankan Dinlediniz mi?

Geçen gün Youtube'da denk geldim. Cankan diye 2 kişilik bir grup vardı. Aşağıda ki şarkıyıda eskidende dinliyordum şimdi de fena değil yani. Peki siz bu adamları dinlediniz mi , şu sıralar Matrix'e benzemekle suçlanıyorlar. İtiraf edin siz dinlediniz mi?

• Dinledim
    67% (20)65% (11)66% (31)Oy Ver
  • Dinlemedim
    33% (10)35% (6)34% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
CANKAN Müziğin Irzına Geçerken ;

https://www.youtube.com/watch?v=qTo60Lxz6WM

0|0
13|13

En İyi Kız Görüşü

• yar yar yaeaeaeaarrrrr yarararaerarararaağeğağağr vurma beni derinden zor zoaaeaaeaara ayh ıcımdekı apaçi uyandı durduramıyorum :P

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• hiç dinlemezdim, sevmezdim de. sayesinde Almanyada yaşayan Türklerin genelde demir eldiven ya da saçma sapan kıyafetler giydiğine dair klişeler dolaşıyordu memlekette. harbiden böyle zannedenlerine rastladım. sesi de berbat ayrıca "O ESGİ HAEEEAEAAA-limdeeen".

0|0
    0|0
    • Ünleri Almanya'ya kadar gitmişmiydi onların. Adamlara bak megastar. :D

• yok burada pek tanınmazdı. Türkiyedeki vatandaşlarımız bizim (yani Almanyada yaşayan Türkler) hakkımızda öyle düşünüyordu Cankan yüzünden. Cankan da Almanyalı ya, ondan işte.

• İlk defa senden duyuyorum. Demir eldiven falan. Bazı zararları olabilir ama bence bize farklı bir hava katıyorlar. :D :D

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 12

• Dinledim

0|0
    0|0
  • evet dinledim 1 kere falan 😀

0|0
    0|0
  • Allah esirgesin.

0|0
    0|0
  • hala da dinlerim ara ara severdim yani hep :)

0|0
    0|0
  • Yaranamadım yavrum yaranamadım...

Az dinlemezdim ya :D

0|0
    0|0
  • Dinledim

0|0
    0|0
  • Kim dinler bu sanat katillerini.

0|0
    0|0
  • adam cenazede sarkı söylüyor carpılcak

0|0
    0|0
  • Dinledim :(

0|0
    0|0
  • hala dinlerimm

0|0
    0|0
  • dinledim başarılılardı ama grup dağıldı malik ayhan nereye kayboldu onuda bilmiyorum ama cankan grubu dağılalı 5 sene oldu neredeyse sebebide fatih a. b. b nin uyuşturucudan dolayı göz altı istemi dolayısıylan yurt dışına kacmasından dolayıdır yani şu soldaki fatih a. b. b den kastediyorum sağdaki cankan grup kurucusu malik ayhan :D

0|0
    0|0
  • dinlemedimm

0|0
    0|0
Yükleniyor...