Yabancı Dizi Öneri?

The Vampire Diaries
The Originals
Teen Wolf
Supernatural
The Secret Circle
Arrow
Revolution
Spartacus
İzlediğim ve Bitirdiğim Diziler Bunlar;

Artık aynı dizileri tekrar tekrar izlemekten sıkılmaya başladım.
Tvd Teen wolf ve Supernatural tarzı bir dizi arıyorum fantastik böyle vampir kurt adam cadı uçtu kaçtı vurdu kırdı aksiyon olucak biraz.. var mı yardım edebilecek birileri?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• true blood

0|1
    0|0
    • onu izledim ya sarışın bir kadın bide adam var sürekli kanını içiyo falan ama çekimler 80 90ların filmleri gibi olduğu için fazla hoşuma gitmedi

• trailerına baktım ve izlenicekler listesine ekledim gerçekten teşekkürler The Flash :)

• rica ederim

Kızlar Ne Diyor 5

• OOO Game of Thrones izlemediysen bana yabancı dizi izledim deme :D

0|1
    0|0
    • valla izlemeye kalktım ama dediğim gibi vampir cadı kurtadam vs bu tarz fantastik diziler hoşuma gidiyor 1. sezon 1. bölümde sıkılmıştım game of thrones'un :)

• ya evet ilk sezonu azıcık sıkıcı başlangıç ya ben bir kaptırdım kendimi izle izle 2 haftada bitirdim sezonları. Genelde bende öyle fantastik seviyorumda teen wolf felan ilk 4 sezonu tekrar tekrar izledim 5 başlayana kadar :D American horror stroy dene :D

• Penny Dreadful çok iyi dizi izle vampirler felan var işte böyle değişik bişi D:

• Fantastik tarzı seviyorsun madem Heroes izle. On numara beş yıldız.

0|1
    0|0
  • Orphan black güzeldir tavsiye ederim

0|1
    0|0
    • konusu ne üzerine

• Rica ederim onu begenmezsen under the dome a bakabilirsin onunda degisik bir konusu var pek bilindik diziler degil ama zaten digerlerini herkes biliyor ,,

• evet bunuda duymuştum ama izlemeyi unutmuştum gerçekten teşekkürler :)

• walking dead

0|0
    0|0
  • American horror story

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Shameless,

0|1
    0|0
  • Sen en önemlisini Game of Thrones ' u unutmuşsun. Dizide aksiyon , macera , bilim-kurgu ne ararsan var.

0|0
    0|0
  • Gotham, Penny Dreadful, Hannibal, The Walking Dead, Game Of Thrones, 12 Monkeys ve daha birçok izlenesi dizi var.

0|0
    0|0
  • House MD
    How i met your mother
    Breaking Bad
    Person of interest
    Game of thrones

0|0
    0|0
  • hemlock grove

0|0
    0|0