"Erkek adam ağlamazmış" lafına katılıyor musunuz?

"Erkek adam ağlamazmış" lafına katılıyor musunuz?
Erkek adam ağlamazmış. Oysa ilk erkek Adem a.s 600 sene ağladı..

• Evet katılıyorum
    10% (14)20% (20)14% (34)Oy Ver
  • Hayır katılmıyorum.
    90% (125)80% (81)86% (206)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncelle.
Güncellen

0|0
67|44

En İyi Kız Görüşü

• Ağlar hemde öyle güzel ağlar ki. Erkekler kadinlar gibi değillerdir. Kadınlar ağlar ama erkekler içine atar herzaman ağlamazlar ama ağladıklarında öyle içli ve haykırarak ağlarlar ki :(

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bütün "Cuma Namazı" boyunca ağladığımı biliyorum "Namaz" da ve Cemaat için'de. Kalbin'de "Merhamet" olan ve "Acizliğini" anlayan insan ağlar (Bu demek değil ki herşeye ağlıyoruz). Ahiret noktasın'da çok ağladığımı bilirim...

7|7
    0|0
    • Aynen kardeşim.

• Efendimiz (A. S. M) ile alakalı birşey topluluk için'de dinleyemem. Herkesin "Nefsi Nefsi" diyen bir zat insanın aklına geldiği zaman nasıl göz yaşlarını tutabilir? Hangi kalp böyle bir merhamete karşı taş kesilebilir? Hangi vicdan buna itiraz edebilir?

Kızlar Ne Diyor 66

• Hayir tabiki. Neden aģlayamazmis dyygusu kalbi yok mu onun? Bizim canimiz aciyinca biriktirip aglariz ama onlar kendi icine atarlar. Erkekler her an dokemesede goz yaslarini, gercekten kendini kotu ve dolu hissettiginde tutamaz bence kendini. Biri benim icin aglasa heralde bilemiyorum o insan benim icin vazgecilmezdir.

0|1
    0|0
  • Ağlamanın erkek ya da kadın olmakla alakası yok. Afedersin köpekler bile sahibi terkedince ağlıyor. Canlı olan yaşayan ve duygusu olan her varlığın ağlaması çok doğaldır.

0|1
    0|0
  • Duygusunu yitirmemiş her insan ağlar.

0|2
    0|0
  • Adem gerçek biri değil, sadece bir inanç. Bunun uzerinden bir örnek vermek saçma yani.

Ama bildiģim kadarıyla çoğu hayvan türü ağlar. Erkekler ağlamazmış falan ataerkil saçmalıģı.

0|0
    0|1
    • İnsanların inançlarına saçma diyemezsin.

• Bilimsel açıdan iki insandan türemek sacmaligin daniskasidir ama ben bunu dile getirmedim.
      Bu örnekle bu olayı açıklamak saçma dedim.

Kaldı ki inanclara saçma deme hakkına sahibiz. Adı üstünde 'gerçek' değil 'inanç'.

• Bana göre de lgbt saçma haklısın insanların inançlarına saçma diyemezsin ister inan ister inanma ama saygı duymak zorunda herkes.

• Katılmıyorum. Her insanın duyguları vardır. Üzüleceği şeyler vardır. Kızlar insanda erkekler insan değil mi adamlık dürüstlükle olur ağlamamakla değil.

0|1
    0|0
  • 'Ağlayan adam' sevilir be.

0|2
    0|0
  • Katılmıuyorum ağlayın😡

0|1
    0|1
  • Vicdanı olan insan ağlar.. Gerisi hikaye..

0|1
    0|0
  • Keşke ağlamasalar ama ağlıyorlar ve çok itici oluyorlar

0|1
    0|0
  • Niye erkeklerin gözyaşı pınarı yok muymuş? Erkekler ağlamayacak olsaydı, öyle bir şeye de gerek yoktu. Saçma bir algı örneği :)

0|1
    0|0
  • ağlamanın kızı erkeği olsa erkekte gözyaşı olmazdı

1|1
    0|0
  • Aglamasaydi nasil gun isigina cikardi o ask siirleri

0|1
    0|0
  • Hayır çünkü ağlayan erkek gordum.

0|0
    0|0
  • Ağlamayınca adam mı olununuyor? Çok saçma.

0|1
    0|0
  • Katilmiyorum!!!

1|1
    0|0
  • Erkeklerde insan olduğuna göre onlarında canı acıyor ve bir şekilde insan patlama noktasına gelir. Erkek veya kız olsun ağlar

0|0
    0|0
  • Hayvanlar bile ağlıyo...

0|1
    0|0
  • Çok saçma bir düşünce katılmıyorum

0|1
    0|0
  • Hayır katılmıyorum. İnsan olan ağlar.

0|0
    0|0
  • ağlarlar fakat sadece duygusal olanlar..

0|1
    0|0
  • tabikide ağlar , insan sonuçta duyguları var

0|1
    0|0
  • kısmen katılıyorum

0|0
    0|0
  • Bal gibi ağlar. Dayanacak gücü kalmadıysa ve artık çaresiz hissediyorsa öyle güzel ağlar ki...

0|0
    0|0
  • Erkek adam ağlatmaz olacak o.

0|0
    0|1
  • Katılmıyorum.

0|1
    0|0
  • katılmıyorum

0|0
    0|0
  • çok saçma bir söz erkek insan değil mi ki !
    "erkek ağlamaz" değil "ADAM olan ağlatmaz" deselerdi yıllar boyunca daha güzel olurdu...

0|0
    0|0
  • Erkek adam aglar hemde öyle güzel ağlar ki içine içine..

0|0
    0|0
  • Adam olan ağlar. Duygu işi insan olmak.

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum, onların duyguları yok mu? Ağlayabilirler elbette.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    36

Erkekler Ne Diyor 43

• Erkekler gözyaşlarını içlerine akıtırlar. Bu yüzden yosun tutar yürekleri ve yürümeyi bilmeyen kadın, tutunamaz o yüreklerde. :):

0|1
    1|0
  • Allah göz yaşı bezlerimizi süs olsun diye takmadı heralde

0|0
    0|1
  • ben ağlıyorum ama eşcinselim sonçta

0|0
    0|1
  • Kimsenin görmediği bir yerde sessizce böyle zaten o anki yüz ifadesinden anlarsın ağladığını içine, içine ama çoğu kişi de en fazla bir kaç damla yaş olur.. Tabi bazen insan böğüre böğüre de ağlamak istiyor ama nasıl ağlanacağını bile bilmiyorum..

0|1
    0|0
  • Erkekler de ağlar.

0|1
    0|0
  • Erkekler ağlamaz. Adamlar ağlar.

0|1
    0|0
  • Katılmıyorum ağlar eğer ciğeri yanarsa hüngür hüngür ağlar...

0|1
    0|0
  • Ağlamazmı :)
    Ben hiç gece vakti elinde Rakı şişe olan bir kadın görmedim ağlamazmış diyenler
    DOSTLAR sokağına gelsin bir bakıyım ne görüyorlar.

0|0
    0|0
  • Hayır katılmıyorum.

0|0
    0|0
  • kesinlikle katılmıyorum.. kalpsiz ruhsuz adam ağlamaz.

0|1
    0|0
  • Geceye saklarlar

0|0
    0|0
  • Erkekler net olarak ağlar.

0|1
    0|0
  • hayır katılmıyorm.

0|0
    0|0
  • Erkek agladiginda çok derininden gelerek ağlar.. sadece kimseler gormez.

0|0
    0|0
  • Katılan yokmuş

0|0
    0|0
  • o erkek adamında duyguları var oda canı gönülden sevdiği için ağlayabilir gözünden yaş gelebilir veya başka bir durum için erkek adamın kalbi yok mu gururuna dokunan bişey yok mu asıl erkek adamın gözünden akan yaşla alay edenlerin ayıbıdır bu.

0|0
    0|0
  • ağlar dostum ağlar.

0|1
    0|0
  • Erkek adam ağlar ama bir köşede ağlar ulu orta değil biz erkekler yakıştırmayız kendimize zayıf görünmeyi bir erkeği ancak bir köşede tenhada savunmasız çaresiz ağlarken görebilirsiniz

0|0
    0|0
  • erkekte ağlar duyguları vardır ama başka kişilerin ailesinin yanında ağlamaz onlara umut , güven verir dik durur ama yanlız kaldıgında aglar.

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir şey.

0|0
    0|0
  • Evet katılıyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler elbette ağlar ama kadın gıbı herseye ağlamaz. çok içli ağlar ağladığında da kendini çok çaresiz hisseder. 1 kere ağladım ve o gün yemin ettim hayatıma beni üzecek ne varsa ağlatma ihtimalini geç canımı sıkacak bile ne olursa olsun yanından geçip gideceğime.

0|0
    0|0
  • Aglar.

0|0
    0|0
  • Evet ağlamaz ağladığını kimse görmez kimsenin görmedigi yerde ağlar

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum.

0|0
    0|0
  • Hayır katılmıyorum.

0|0
    0|0
  • Erkeklerinde duyguları var ve onlarda aglayabilir ben Aglamam daha doğrusu anlayamam çok aşırı dugusallasmam ya da ofkelenmem rahatlatır ve hickimse bundan mahrum kalmamalidir

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum katılan varsada odundur.

0|0
    0|0
  • Askere giderken annenin kokokusu içine çek hemen ağlarsın...

0|0
    0|0
  • Yoo ağlar ne alaka

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13
Yükleniyor...