Ne Çizsem Yaa Bilemedim?

Güzel ve ünlü bir tane bayan kişi çizmek istiyorum kim olsa yaa sizce güzel ve ünlü olsun çoğu kişinin tanıyabileceği

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

• Bence kendi potre ni çiz :)

0|0
    0|0
    • ben güzel değilimki :))

• :DD Aynen, annemin ve ufak kardeşimin resimlerini çizmiştim 3-4 kere, ama bu seferkine ayrı özenicem ona hediye edicem.)) Portre şeklinde yapıp çerçeveliycem. Çok güzel bir sürpriz olucak, tatlı önerin için teşekkürler bunu hemen eig seçmem lazım benim :))

• 😃😃😃çok teşekkür ederim 😘😘😘

Erkekler Ne Diyor 13

• Sura Suresi 31 (Allah'tan başka bir dostunuz ve yardımcınız da yoktur.)
    ANkebut 22 (Sizin Allah'tan başka dostunuz ve yardımcınız da yoktur.”)
    Bakara 107 (Göklerin ve yerin mülkiyet ve hükümranlığının Allah'a ait olduğunu da bilmez misin? Sizin için Allah'tan başka ne bir dost ne de bir yardımcı vardır.)
    Nisa Suresi 45 (Allah, düşmanlarınızı en iyi bilendir. Dost olarak Allah yeter; yardımcı olarak da Allah yeter.)

Bir kız ve bir erkek yakın arkadaş olabilir fakat ben bulamadım hala böyle birşey.

0|0
    0|1
  • Genelde ünlü çizerler ünsüz insanları çizip ünlü yaparlar. Sen de bu yolu takip et. Kralların değil halkın sanatçısın ol.

0|0
    0|0
  • Benim pp çizecektin 😒

0|0
    0|0
    • hizlireismde sorun varr :(( çizdim ama atamıyorum eğer önerirseniz bir resim yükleme sitesi atabilirim 1-2 kişi önerdi onlar da olmadı

• :/ düzelince atarsın o zaman başka bildiğim yok

• Efrat Gosh'u çiz. Güzel bir kadın değil ama sen güzel çiz.

0|0
    0|0
  • Ayça Ayşin Turanı çiz bak :)

0|0
    0|0
  • Beni çiz belki bir gün ünlü olurum :D

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/4k9pLq.jpg bu hatunu ciz adı lindsey striling keman dınleyen bayan bay arkadaşlar kesın bılır :)

0|0
    0|0
  • Nurgül YEŞİLÇAY ı ben çok severim de :) l

0|0
    0|0
  • Lol de bir heroyu ciz ;)

0|0
    0|0
  • Monica levinski

0|0
    0|1
  • Miley cyrus