20 dakika dizisi izlemeye değer mi sizce?

bu dizi hakkında ne düşünüyorsunuz izlemeye değer mi yoksa zaman kaybı mi

0|0
8|14

En İyi Kız Görüşü

• kadının o kadar delille hapishaneye atılması saçmalığına anlam veremediğim bir dizidir. neymiş bıcağın üzerinde parmak izi varmış.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ilk bölümü hayrına izleyeyim de

1 saat 40 dk dizi mi olur

0|0
    0|0
  • boş zamanlarda izlemek gerekir çok geleceği olan bir film değil. kısa metrajda son bulur bence. konu kısıtlı çünkü.

0|0
    0|0
  • fena değil ilk iki bölümü izledim ::::::::::::::: nolacak görecez ::::::::::::::::

0|0
    0|0
  • bence lastik gibi sündürecekler yine zaten konusu yabancı filimden alınma ben kayıp şehir dizisini seviyorum daha gerçekci

1|0
    0|0
    • evet bende ama inşallah saçmalamazlar.

• konu taksim civarında geçiyor ben taksimi gece hayatından dağilde çok kimlikli olmasından dolayı seviyorum o semtde konu çok bu sebeple uzun sure sulandırmazlar ama 20 dakika çok dar bir konusu var

• Three next days (kaçış planı) diye film var onu seyret sonra diziyi seyretmene gerek kalmıycak zaten :D

0|0
    0|0
  • bisi dusunmuyorum cok onemli bir dizi reklamlarla 47 dakika

0|0
    0|0
  • Kesinlikle izlemeni tavsiye ederim Çok güzel bi giriş yaptı oyunculuklar da çok iyi dilerim sürdürür bunu çünki senaristleri Ezel ve Suskunlar da sonradan saçmalamıştı inşallah bunda da aynısını yapmazlar.

0|0
    0|0
  • kasvetli emme guzel :D

0|0
    0|0
  • değer güze ldizi

0|0
    0|0
  • zaman kaybı bence vasat

0|0
    0|0
  • beğendim ve merak ediyorum

0|0
    0|0
  • ŞAHSEN BEN İZLİYORUM BAYAĞI SÜRÜKLEYİCİ DİYEBİLİRİM..İZLENEBİLİR BENCE..

0|0
    0|0
  • henüz yeni meraklısı azıcık sabretmeli

0|0
    0|0
  • 20 dk sürüyorsa izle bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• değmez, yavaş akıyor diğerleri gibi

0|0
    0|0
  • bence izlenmeye değer bir film

0|0
    0|0
  • psikolojik bir dizi.bende izliyorum çünkü devamını merak ettiğimden.son diye bir dizi vardı onu hatırlattı bana

0|0
    0|0
  • çok güzel.

0|0
    0|0
  • Sadece İlker Aksumun oyunculuğu için izliyorum adam süper oynuyo Tuba o kadar yetenekli değilmis gördüm çok yapmacık hareketleri.Dizi ise tamamen saçma...

0|0
    0|0
  • İzlemedim ilgimi çekmedi ama İlker Aksum 'un performansının çok iyi olduğunu okudum.

Bir de itici gelen bir yanı var yine yurt dışından alıntı.

0|0
    0|0
  • zaman kaybı ötesi:/

0|0
    0|0
Yükleniyor...