Kızlar,17 Yaşında Kitap okuyan gitar Çalan spor yapan sürekli Kulaklıkla gezen Dağınık Saçlı?

bir erkek ne kadar havalı olabilir. Kızlara soğuk davranıyor siz olsanız çıkmak istermiydiniz.

1|0
16

En İyi Kız Görüşü

• Tipikk ergen

0|0
    0|0
    • Genelde ergen labali cıvık tiplere denmez mi?

• Bence hala oyle

• Ben daha fazla rahatsız etmiyim iyi geceler😔

Kızlar Ne Diyor 15

• Bu anlattin kisi ergen bir kimse galiba

0|0
    0|0
  • Gayet havalı duruyor böyle anlatinca 😄

0|0
    0|0
  • Havali duruyor

0|0
    0|0
  • 17 yaşında hala çocuktur o, o dağınık saçlarına parmaklar geçirilir naber lahn diye sevilir

2|0
    0|0
  • benim öyle erkekler dikkatimi çekio gizemli böle ama tek başına hiç arkadassız olursa asosyal galiba diom kötu oluo:D

0|0
    0|0
  • Havali gibi gozukduu ulasilmaz bu yuzden kizlar uzakdan bakabilir yakisikliysa neden cikmak istemiyelim :D

0|0
    0|0
  • Nasıl havalı olabilirim diye düşünen biri havalı olamaz //:

0|0
    0|0
  • Böyle olunca anca 13 14 yaşındaki kızların dikkatini çekerler onun dışında bişey yok

0|0
    0|0
    • Neden ki 13 14 Yaşında ki kızlar saçlarının Önünü kaldırıp yanlarını kestiren kısa pantolonlar giyen salak tiplerden hoşlanmazlar mı?

• son zamanlarda etrafı bir bad boy havası sarmış kimin torunlari olduğumuzu unutmusuz herkes bir başka havada ve daha da kötüsü bunun ilgi çekici ve havalı olduğunu düşünenler var ne yani kimseyi umursamaz ter ms ters cevap verince mi cool olunuyor? hadi ama çok itici.

• Bu anlattığın tip Bayağı bir psikopat ama bad boy benim anlattığım tip için doğru tasvir olduğunu sanmıyorum teşekkürler

• Beyler tumblr boy olmaya uğraşmayın işte , neyseniz o olun işte.

0|0
    0|0
  • Gizemli tipler ilgimi çekmiyor

1|0
    0|0
  • hani şu wattpad deki bad boy tarzında ha :D onu ergenlere sormak lazım ashdgbahs :D

0|0
    0|0
  • tipine bağlı :D Birde kitap okuyorsa işte bu süper demektir.

0|0
    0|0
  • Yakışıklıysa neden olmasın

0|0
    0|0
  • Off bide tip iyiyse fena

0|0
    0|0
    • Facebook filan kullanmıyor hakkında hiçbirşey bilinmiyor garip biri ama tiyatro sinema ve resim sergilerini de kaçırmıyor ben anlamadım

• Acaip iyi

• Hmm baya bir havalidir. Huyu tipi bakislari bana davranislari sempatikse evet cikardim

0|0
    0|0
Yükleniyor...