Kapat

Depreme ne kadar hazırlıklıyız?

Binamızı sigortalattık mı? Deprem çantamız var mı? Binanın içinde ki sığınak veya yaşam alanı hakkında ne biliyoruz?

0|0
12|10

En İyi Erkek Görüşü

• Deprem çantasının bina yıkıldığı takdirde fazla bir işe yarayacağını düşünmüyorum. 1999 depremi kurtarma çalışmalarına katılmış birisi olarak o ölçekteki bir depremde şu anda çok daha büyük bir kaosun yaşanacağını da görebiliyorum.

İstanbul'da olacak büyük ölçekli bir depremde, sorun ölmek değil, hayatta kalmak olacak.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 12

• sigorta yok =/ sadece deprem olsa kendimizi nerede sığınma altına alrız diye düşündük. bide kolayda el feneri falan var.

0|0
    0|0
  • Hiç biri yok.Zaten deprem dediğin bir anlık bir şey ne çantayı alıp kaçmaya fırsat var.Ne de sığınağa girmeye.Olduğun yerde kalıyorsun anca.

0|0
    0|0
  • Ne yazık ki hazırlıklı olduğum söylenemez.

0|0
    0|0
  • deprem deme yahu:)

0|0
    0|0
  • İstanbuldayım ama hiçbi hazırlığım yok. malesef 99 depremi sonrasında bi dönem herkes panikle biseyler hazırladı ama simdi kimse umursamıyor. Ama ev almayı değil yaptırmayı düsünüyoruz ve içine panik odası yaptırıcaz :D

0|0
    0|0
  • hazır değilim ölüm varsa ucunda o çanta zaten kurtaramaz beni :D ama ölmeyeceksem çanta yokken de ölmem :D

0|0
    0|0
  • Hiç biri yok. Burda deprem olma olasılığı düşük

0|0
    0|0
  • Yalın ayak çıkarım dışarı, ne diyorsun sen :D

0|0
    0|0
  • tamamen hazırlıksızım...

0|0
    0|0
  • şiddetli deprem esnasında çantasıyla çıkan oluyor mu merak ediyorum

0|0
    0|0
    • Sanmıyorum :D millet direk çıkıyor. bizim millet birde çantamı taşıyacak. tek sorun bu işte.

• işte ben de bu yüzden çanta hazırlamıyorum :) makyajımı yapar çıkarım :p

• hiç hazırlığım yok geçen sallantıda az kalsın kalpten gidiyordum

0|0
    0|0
  • ııııı zııııı = ERROR

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 9

• bençok hazırlıklıyım mezarımı aldım bekliyorum

0|0
    0|0
  • Bunlar fani şeyler

0|0
    0|0
  • 1. kattayım arka bahce full çimen anlatrım herhalde o gazla

0|0
    0|0
  • çantam hazırız.. 1 koli rakım var epey bi su..meze olarak biraz peynir koydum elma var portakal falan... yazın kavun ayırmıştım ama bozuldu.

0|0
    0|0
  • Depremden koşarak kaçacak değilim ne hazırlığı yapıcam abi ölürsek ölürüz o kadar...

0|0
    0|0
  • bina yıkıldımı herkez ölür

0|0
    0|0
  • Helppp me , diyecek kadar sağlamız.

0|0
    0|0
  • depremde ölecek kadar depreme hazırlıklıyız sanırım:P

0|0
    0|0
  • Tek hazirligimiz fatiha ve ihlas suresini ezberledik