Anadolu yakası ve Avrupa yakasında en ucuz kiralar hangi semtlerde ?

Anadolu yakası ve avrupa yakasında en ucuz kiralar hangi semtlerde ?

0|0
5|29

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Anadolu yakası Kurtköy-pendik falan ucuz bildiğim kadarıyla.

0|1
    0|1
  • Beylikduzu idi ama hastaneler,alisveri merkezleri,mettrobus,okullar,plazalar buraya yapilinca baua bir uctu fiyatlar.

0|0
    0|0
  • üsküdar yavuz türk mah

0|0
    0|0
  • Bahcelıevlerde 2+1 700 tl sıtede bulduk.

Arayınca bulunuyor ek.

0|0
    0|0
  • nişantaşı:P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• ucuz diyorsun da istanbulda her ucuz semtte oturulmaz ki?

bak şimdi şayet bekar değilsen kesinlikle bayrampaşa öneririm!artı aileye daha da uygun veriyolar bayrampaşada kocatepe kartaltepe tarafını şiddetle öneririm ve aile olursan uygun fiyata bulabilirsin!karşı da daha da fazla bulma şansın ama ben kesinlikle ve kesinlikle beykoz öneririm!kolay gelsin :)

0|0
    0|0
  • Anadolu yakasını bilmiyorum. Ama büyük olasılıkla Küçükbakkalköy civarındadır.

Avrupa yakasında Kağıthane'de 300 TL'ye, 1+1 bodrum katı kombili, Hadımköy'de ise 200 TL'ye 2+1 katta kombili daire bulabilirsin.

1|1
    0|0
  • Şehrin en ücra köşeleri kira yönünden de uygun oluyor. Avrupa yakasında Beylikdüzü ve sonrası, Esenyurt bölgesi, Anadolu yakasında Tuzla ve Sultanbeyli civarı.

0|0
    0|0
  • anadolu yakasında e-5 şeridinin üstü ucuz.

0|0
    0|0
    • metro sağolsun, artık değiller.

• istanbulda değersiz yer kalmadı zaten.tekirdağ il sınırına dayandık.kocaeli bir semtimiz zaten.

• Avrupa yakasında 2008 de kurulan ilçe Arnavutköy de kiralar şuan ucuz ama 2015e kadar havaalanı yapılıcak buraya pahalanabilir.Şuan ucuz özellikle toplu konutlar var burda kira fiyatları 450-500 -550 tr arası 2+1 ve 3+1 ler 3+1 ler bilidğim kadarıyla 550 tl 3 yıllık bina

0|0
    0|0
  • Anadolu yakasında Kurtkköy - Tuzla tarafları ucuz hemde site içinde çogu evler .

Avrupa yakasında K.çekmece - Beylikdüzü tarafları da site içinde ve ucuz. yani lüks evler hepsi ama semtten dolayı fiyatlar aşagıda 600 tl ye havuzlu sitede oturabilirsin

0|0
    0|0
    • Beylikdüzü'nde 750-800 TL den aşağı ev bulamazsın.600 TL olan evler çok uzak yerler.Kendi araban varsa durum farklı tabi.

• beykoz paşabahçede deniz manzaralı evim var kiraya verebilirim sana:) denize yürüme mesafesi 250m falan. ev biraz küçük ve eski olduğu için 500 liraya kiraya veriyorum. ama şuan satılık malesef :)

0|0
    0|0
  • türkiyenin mi? hakkarinin bilmemne ilçesine bak derim. istanbulda mı? sahibinden.com a gir kiralık ilanlara bak fiyata göre artan şeklinde sırala görürsün zaten.

0|0
    0|0
  • bizim arkadaş göztepe merkez de 500 tl ye ev tutmuştu 3+1 ama bir kat dipte :D avrupa yakası için de avrupa yakasında olmama rağmen fazla yer ismi gelmiyor aklıma ama güngören ya da kağıthane taraflarında olabilir.

0|0
    0|0
  • iki yakadada en ucuz kira gecekondu mahallerinde :) birde bizim evin bodrum katıda çok ucuz.

0|0
    0|0
  • beylikduzu kartal.

0|1
    0|0
  • istanbul bağcılar 500 tl ye rahatlıkla 3+1 bulursun ararsan :)

0|0
    0|0
  • bizim burası üsküdarr

0|0
    0|0
  • anadolu yakası'nda oturulabilecek nitelikte (yani çarpık kentleşmenin az olduğu vb) ve uygun fiyatlı olarak kurtköy, tepeören, orhanlı var

0|0
    0|0
  • şişlide kuştepe var diyicemde sağ sağlım eve gidip gelebilirmisin bilmem

0|0
    0|0
  • üsküdar ferah , kısıklı falan tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • alakasız olacak belki de kızacaksın ama merak ettim. kültür kategorisi ile ne alaka ?

1|0
    0|1
  • Büyükçekmece

0|0
    0|0
  • avrupada avcılar iyi

0|0
    0|0
  • Cihangir olucak hali yok ama Tuzla falan ucuzzzz

0|0
    0|1
  • hocam başakşehire gelmede nereye gidersen git sanırsın londra da dairede oturuyosun.

0|0
    0|0
  • silivride oturuyorum emlak işi yapıyorum herkeze göre evler var

0|0
    0|0
  • Anadolu Yakası

Pendik, Tuzla, Sancaktepe, Sultanbeyli Kısmen Kartal ve Ümraniye

0|0
    0|0
  • Şehir dışında ucuz

0|0
    0|0
  • sultanbeyli en uzun kiranın oldugu yer..

0|0
    0|0
    • arkadas haklı en ucuz bölge anadolu yakasında sultanbeylidir 5 6 8 10 kiside kalabilirsin. Bekara verilmez problemleriyle karşılaşmassın.

• Anadolu fikirtepe

Avr. kocamustafapaşa

0|0
    0|1
  • nişantaşı çok ucuz

0|0
    0|0
  • 500-600a fındıklı-ataşehir (yada maltepeydi sanırım) sıfır daireler bulabilirsin fakat dağlık bir bölgede yokusu fazla

0|0
    0|0
Yükleniyor...