Sinema öğrencisi olarak soruyorum arkadaşlar neden? Ne seversiniz? Ne istersiniz?

Arkadaşlar bu sene çıkan bütün yerli yapımlara gittim 20 filme gittiysem 10 tanesi iyi denebilecek seviyeye yetişmekte bile zorlandı. Sinemaya giden veya sürekli film izleyen filmleri takip eden arkadaşlar ne tarz filmler izlemek istersiniz konuları neler olmalı dram komedi aksiyon gerilim korku filmleri hangileri favorileriniz? Komedi filmlerinde küfürden sıkıldınız mı veya işe yarıyor mu? Aksiyon filmleri yerli yapımlarda pek olmuyor zaten. Gerilim korkuda cindir peridir sıkmadı mı artık? Yerli yapımlarda kaliteli aşk filmleri izlediniz mi son zamanlar izledikleriniz hangileriydi?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Turkiyenin cok buyuk bir eksigi olan korku kategorisi.. Hic adam gibi bir korku filmi izlemedim ben türk yapimi. sürekli kurani kullanma yok cin yok peri bilmem ne sıktı artik yabancilarin yaptigi gibi kaliteli olsa da gitseek

0|1
    0|0
    • Katılıyorum bende aynı dertten muzdarip bir insanım, Cin cin cin başka bir şey çıkmıyor bizden bunun sebebi de ülkenin çoğunluğunun müslüman olması ve korkusunun temelinde cin şeytan falan olmasına bağlıyorum ben

• Aynen oyle ama artik kaabak tadi vermeye basladi hele hasan karacadag 😀adam cinlerle ugrasa ugrasa cin carpacak valla

• bana göre Hasan K. işe tamamen finansal bakıyor bu ülkede komedi yapsan bile tutmama şansı var ama korku da cini şeytanı bol tut gelsin paracıklar. Sanatsal değerini düşündüğünü sanmadığım insanlardan birisi :) dediğin gibi kabak tadı veriyor ve bıktık :D

En İyi Erkek Görüşü

• yerli filmleri pek izlemiyorum ama bu ara cekilenler vasat gibi

0|1
    0|0
    • En son yerli yapım hangi filmi izledin? haklısın vasat ağırlıklı filmler. Ama izlemezsek gitmezsek geliştiremeyiz Türk sinemasını

• uzun zaman oldu limonataya gitmistim en son, yerli filmlerde genelde komedi ya da dram turu daha iyi sanki digerleri pek basarılı degil bence uzerlerinde daha cok calısılması lazim aksiyon filmleri yapay geliyo

• Limonata evet güzel diyebileceğimiz sahneleri olsa da vasat kalan filmlerden birisi oldu. Hak verdim dram ve komedi çıkıyor bizden ya çok gülmek istiyoruz ya da çok ağlamak istiyoruz heralde :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Yerli yapimda elle tutulur hicbir sey yok malesef

0|0
    0|0
    • ya o kadar da kötülemesek :(

• Ben sinemaya gidiyorum duzenli. baska nasil destek olunur bilmiyorum

• Gitmiyorsan diye demiştim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• nerde okuyon

0|0
    0|0
  • Bilim kurgu iş yapar.

0|1
    0|0
    • Bilim kurgu pek yapılmıyor bizim ülkemizde A. R. O. G dan sonra çıkmadı zaten en kalitelisi de diyebiliriz tabii komedi kısmı ağır bastığı için :)

Yükleniyor...