Yıl dönümümüz için erkek arkadaşıma sürpriz yapmak istiyorum

Erkekler yardım edin

3 yıllık bir ilişkim var. yıl dönümümüz için erkek arkadaşıma süpriz yapmak istiyorum unutamicağı birşey olsun. aklıma doğru düzgün birşey gelmiyor. erkek arkadaşım rock müzik dinler, online strateji oyunlarına bayılır, tıp istiyor, gökyüzüne baya meraklı biri.

Güncellemeler:
aslan burcu bazen duygusal bazen gayet sinirli biri. spor olarak boks yapıyor.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece onu mutlu etmek için bu kadar çabası olan bir arkadaşı olduğu için çok şanslı biri...Canlı rock müziği dinleyebileceğiniz bir yer ayarla...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Allah bir gün evlenmeyi nasip etsin .BİR mektupyaz 3 yıllık ilişkiniz süresizce yaşadığınız mutlu anları anlatan .Ve bundan sonra onunla nasıl bir hayat dilediğini yaz .Ve mutlu bir gece geçirin.

1|0
    0|0
    • amin :) mektup yazdım daha önce hemde kocaman bir rülo yaptım başka önerin ?

• telestop al göktüzünü incelersiniz beraber kendinize bir yıldız kümesi seçin .onlar sizin olsun

• olabilir teşekkür ederim

• İstanbuldaysanız sanal helikopter turunu tavsiye ederim. link

1|0
    0|0
  • Gökyüzüne meraklıysa, Teleskop al, mahalledeki hatunların poposunu izlesin.

Bende olsa neler yapardım :D

0|0
    1|0
  • Uzaya gönder

1|0
    1|0
  • onu zevkten bulutların üzerine çıkar :D

0|0
    1|0
  • yaz olsa çimler uzanın gökyüzünü seyredin diycem ama kış ,

0|0
    0|0
  • Onu artık sevmediğini bi başkasını sevdiğini söyle ve ayrıl ondan. Unutursa adam değilim:)

0|0
    0|0
  • BURCU NE DUYGUSALMI?

0|0
    0|0
  • bir kavanoz yap kucuk kagıtlara onu neden sevdıgını nelerını sevdıgını mutlu ettıgını cok etkılı bence duygusalsa

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tıp istiyorsa steteskop al:)

1|0
    0|0
  • astronomiyle alakalı bişeyler al, gökyüzüne meraklıysa, kitap falan olur ne bileyim

1|0
    0|0
Yükleniyor...