Film izlerken tercih edilen neden mısırdır ? Başka bir şey yenmez mi ?

Film izlerken neden genellikle patlamış mısır tercih edilir? Başka bişi yenmesi yasak mı ? :))

0|0
20|18

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• bayılrıım patlamıs mısıra

1|0
    0|1
  • saat cok gec degilse ve film izliyorsam kosarım.ardından tek tukettigim icine limon sıkılmıs sodadır.gec saatlerde izlersem cay-kola-kahve-meyve suyu vs icerim.daha da olmadı 1lt su alırım yanıma canım sıvı cektikce suyu icerim :) ama asla mısır aklıma gelmez

0|1
    1|0
  • azıcık bile yapsan kocaman kocaman bir sürü oluyor,film bitene kadar yetiyor. ben o yüzden tercih ederim

0|1
    0|0
  • dayakta yenebilir :))) kumanda yüzünden

0|2
    0|0
  • işte muhteşemikili hem cips gibi seste çıkarmıyor hem biz soruyormuyuz neden rakı balık diye içme rakı git portakal suyu felan içdiye mantık

0|0
    0|0
  • Ben topitop tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Kımse sınırlamamıs senı ne ıstersen ye

0|0
    0|1
  • cipste olabilir ama mısır tercihim nedenini bilmiyorum

0|0
    0|0
  • pisboğazım. çok ilgimi çeken film bile olsa illa bişeylerle uğraşırım. mısır ya da abur cubur almazsam çeneme vurur konuşurum.

1|0
    0|1
  • Ben hic misir yemem :D Genellikle chips yerim ve cola icerim :DD

0|0
    0|0
  • mısırdan nefrt edyrm ya cips daha güzel.d

0|0
    0|0
  • ben maden suyu çikolataaaa tattatta:)

0|0
    0|0
  • Benim tercihim kola ve cipsten yana :D

0|0
    0|0
  • bence hem fazla yağlı olmamasından hemde yapımı kolay ve fazla olmasından :)

0|0
    0|0
  • Bir şey yemem.

0|0
    0|0
  • cips daha güzel

0|0
    0|0
  • tiyatro-frigo

sinema-misir.

cok duz insanim nanet ditsin.

0|0
    1|0
  • senin gibi ergenler :D sakalları cıkmayan toylar :d ıcın hersey serbest :D:D::D

0|1
    0|1
  • kuzu cevirme iyi gider :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Valla ben gidiyorum bardak kola alıyorum hampurkerciden yarısını içip dayıyorum içine vodkayı, birde lila pause üzümlü çikolata draje, ooovvv 10 numero

0|0
    0|1
  • ehehehehe

0|0
    0|0
  • Küresel yiyecek olduğu için. İnsanlara 'siz bunu sinema izlerken yiyeceksiniz' denmiş o da öyle olmuş. :)

0|0
    0|0
  • ''mısır sinema için yaratılmıştır '' bu yazı M.Ö. 300 lü yıllarda mısır hiyeroglif ve tabletlerinde üzerinde yazıldığı görülmüştür fakat firavun IV Ramses sinemada mısırdan başka bir şey yiyenin ağzına benimki girsin dediği için bu şekildedir .

qandırdım xd

0|0
    0|0
  • ben kola + çerez seviyorum

0|0
    0|0
  • Avrupadaki gibi burada da sinema salonlarında içki içilmeli

Eskiden ankara büyülü fenerde satılırdı sonra önünü kestiler mısır kafalılar

0|1
    1|0
  • ben soğuk sandviç yapıp yiyorum

0|0
    0|0
  • mısır yediğimde katur kütür seslerden filmden bir şey anlamıyorum

evdeysem çay içerim sinemada ise sadece filme odaklanırım

0|0
    0|0
  • 1 avuç mısırdan bi kutu patlamış mısır çıkıyo ve çıtır çıtır assında bilmiyorum galiba bilinçaltımıza işlemiş illa patlamış mısır ve pipetle kola içmeliyiz izlerken :D

0|0
    0|0
  • Keşke o da yasak olsa.

Ulan bu mısır yiyenler yüzünden sinemada film izlemekten soğudum. Ya ''Cloud Atlas'' gibi mısır yiyen kitlenin kafasının basmayacağı filmlere gidecem ya da festival filmlerine başka oluru yok.

0|0
    1|1
  • ben genelde işkembe corbası içerim

1|0
    0|0
  • genelde ben kola,çekirdek ve cips yerim :)

0|0
    0|0
  • ben genelde cips yıyorum :d

0|0
    0|0
  • yok yenmez din'en caiz değil :D

0|0
    0|0
  • ben cips yerim

0|0
    0|0
  • Dostum ne zamandır sana denk geliyorum çok saçma sorular soruyorsun hatta bu soruda çalıntı bi soru daha önce sorulmuştu.Bırak böyle saçmalıklarıda beynini kulanarak soru sor biraz ;)

0|0
    0|0
  • cips mips var hacı ?

0|0
    0|0
  • çok ses çikariyor ya belki ondandir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...