Yarın İstanbul'a geliyorum. Orada nasıl giyiniyorsunuz? Hava nasıl?

Sorum İstanbullu arkadaşlara. yarın İstanbul'a geliyorum. Orada şu an nasıl giyiniyorsunuz? Hava nasıl? şemsiye gerekir mi?

Güncellemeler:
Sabah gittim, akşam döndüm. Hava güneşsiz ama soğuk değildi. İstanbul her zaman ki gibi muhteşemdi. :D :D Cevaplarıyla beni aydınlatan tüm kardeşlerime çoooook teşekkürler. Siz de güneye geleceğiniz zaman bana sorun. ihtiyacınız olan her şeyi. :)

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• bugün üşümeye başladım kış gelmiş tepede kara bulutlar var yağmur gümbür gümbür geleceğim diyor ... şemsiye , bot ve yağmurluk getir ... yok geldiğin de hava dönerde güneş kaçamak yapıp çıkarsa sana bi kızlar soruyor tşört ü ayarlarız :))

iyi yolculuklar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Şemsiyeni yada en azından yagmurluk tarzı birşeyler al ama içe hafıf şeyler gıy..

Yınede meterolojı sıtesıne bak belkı yarın İstanbul çok sıcak olur..

Bızım havamız hıc bellı olmaz.:)

İyi yolculuklar..

He ayagına su geçirmeyen bır şey gıy . su bırnkıtılerımız heryerde var..

0|0
    0|0
  • Mont giyen de var tişört giyen de.Sen en iyisi tişört gömlek tarzı şeyler giy yanında en azında ince bir hırka ya da mevsimlik ince mont bulundur.

0|0
    0|0
  • Hava buz gibi.. Bazen sıcak da oluyor.. Hafta sonu soğuk geçecekmiş 13 lü derecelerde.. Yanına mont al, ince de bir sweetshirt giyin.. spor ayakkabın uygundur.. şemsiyeni yanında eksik etme.. Ne olur ne olmaz diye de tişört te bulundur yanında.. :)

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim sağolun. açıklamanız gerçekten işime yarayacak. :)

• Hava çok soğuk.Bugün yağmur yoktu ama sen yine şemsiye al yanına. Yağıcak gibi duruyor hava. + kalın giyin.

0|0
    0|0
  • hava bugün 17 derceydi.güneşli fakat gayet soğuktu.mont,su geçirmeyen ayakkabı,şemsiye mutlaka yanında bulunsun

0|0
    0|0
  • buz gibi donuyoruz:==)

0|0
    0|0
    • üşüme! ben size güneş, sıcak getiririm :) burada bolca var. :)

• ben hala yaz modunda takılıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Şemsiyeni yanına alabilirsin, yağmurluk yanında olsun hava sert ince kazak veya uzun kollu gömlek iş görüyor şuanda.

0|0
    0|0
    • teşekkürler, hava güzeldi, üşümedim. güneş yoktu ama sıcaktı. Şu an evimdeyim artık. :)) tekrar çok teşekkür ederim. :))

• Ben de haftaya geliyorum bir haftalık tahmini rapor bir arkadaşı Machine'e götürebilirim Şimdi mekan sakat hafifiten, o arkadaş kız olursa gideriz yok erkekse başka bi yer seçilir

0|0
    0|0
  • inşallah ben de bu sorunun aynısını sorarım bi gün :)))

0|0
    0|0
  • hava or*spu havası derler ya öyle. 4 mevsime uygun gel.

0|1
    0|0
  • hava durumuna bakmadım ama konti garanti pis bi yağış vardır

0|0
    0|0
Yükleniyor...