Tv de gördüğünüzde nefret ettiğiniz reklam var mı ?

şu son zamanlarda denk geldiğiniz uyuz olduğunuz reklam yada reklamlar varmı ?

benim en cok nefret ettiğim reklam şu son zamanlarda yine bi kaç kere daha denk geldim hani bir kadın varya makineden tü çıkarıyo beyaz tül bembeyaz tülll aaaaaaaa (zıkkımın köküüüüüüü !)

bu reklamı gördüğüm zaman yemin ediyorum televizyonu camdan aşağı atasım geliyo

0|0
19|9

En İyi Kız Görüşü

• büyüdüm büyüdüm ...la büyüdüm demeye başlıo bnde çürüdüm çürüdüm sınavla çürüdüm okullar bana dardı sınavla çürüdüm demeye başlıorumm

1|4
    1|0
    • bu reklam cıktıgında anında kanalı değiştiriyorumm

• o reklam en azından insaflı biraz

• hayattn soğuyyrmm o rklamlr yznden ama reklmlar üzerne espri güzel oluo bunu inkar edemeyiz

Kızlar Ne Diyor 18

• Ali'nin karnı acıktııııııııııııııııııııııııııııığğ!

Acıktıysa git doyur ne işe yarıyorsun yullaaan1!

2|6
    1|0
    • sorma ya dimi git doyur cocuğu acıktıysa ne yırtıyosun kendını be kadın !

• Eti canga'da goril görünümlü bi çocukta vardı bak -,-

• o reklamda saçma

• Ali'nin karnı acıktııııı

Bunun üstüne tanımam.

0|1
    1|0
  • turkcell in ıphone 5 reklamından başka hiçbir reklamı sevmiyorum

2|2
    0|0
  • eti canga reklamı ve snickers çikolata reklamı ikisinden de bıktım .. tabi beyaz tüüüll kadar olamaz hiç biri :D beş yıldızlı soru bu :D

0|1
    0|0
    • yani intihar sebebi bi raklam yaw :D

teşekkür ederim :))

• link Bir o kadar da saçma ve anlamsız.

0|1
    0|0
    • banka reklamalrında mantık yok zaten hepsi saçma çözmek için master yapmak lazım

• albeni reklamı güzel bence. ben içinde karamel olan her şeyden nefret ederken albeni alasım geliyor şimdi. reklam amacına ulaştı bence :))

0|1
    0|0
  • Tv izlemiyorum. Kardeşim ped özellikle şarkısı olan ad vermiyorum reklamlarını görüyor anlamıyor ne için. şarkısını herkesin için okuyor

0|2
    0|0
    • bende pek izlemıyorum ama rast gelıysn işte izlerken

• snickers reklamı kesinlikle

0|1
    0|0
  • İçim in "anne bak içim açıldı" deyip aptalca ve gicikca gülme efektleri olan reklamını her gordugumde saliselerime aciyorum.

0|1
    1|0
  • hahaha o reklam çok fena gerçekten de.aklıma gelmedi şimdi.

0|1
    0|0
    • sorma ya tansiyonum cıkıyo görünce :(

• 118 80 80 80 :(

0|1
    0|0
  • ben de ondan nefret ediyorum valla.berbat bir ses tonuyla söylüyorr

1|1
    0|0
    • sorma yaw tv nu balkondan fırlatasım geliyo o derece sinir oluyorum aaaaa elinin körüüüüüüüüü

• büyüdüüüm büyüdüüüümmm :D

1|2
    1|0
    • o güzel ya en azından yazdığımdan iyi :)

• ben uyurken yüksek sesle bu reklamı duydum uykumdan uyandırdığı için baya bi nefret ediyorum :D

• :))) bak o ayrı ozaman

• dilime takılan tüm reklamlardan nefret ediyorum bi de kışın evde otururken pijamalarla,tvdeki çikolatayı canım çeker ya ...ah ah

0|1
    1|0
  • cipso reklamı çok güzel ama :D

0|2
    0|0
  • tv izlemiyorum o yüzden bilmiyorum

0|1
    0|0
  • Hepsi iyi marka, fabrikadan halka. ŞOK.

0|1
    1|0
  • hülya avşar reklamları. odeobank

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• adini unuttum ama bir cocuk var bakkala giriyor bakkal amca sana soru soracam suyun kac hali var adamda uc kati sivi gaz cocukta hayir birde dogal hali var dogal su simdi ver ordan bi su dogal su.. hay boyle reklamin tobe tobe cocukta tam dayaklik tip var alacaksin altina yermisin yemezmisin suyuda satanida...

0|1
    0|0
  • Bir zamanlar Tefal Clipso reklamı vardı.

''Ellerim yok ki'' derken, daha lafını bitirmeden tencere kapağıyla akıtacaksın pekmezini. Öyle bir çocuktu işte..

0|1
    0|0
  • 118xx reklamlari 2yildir bu telekominikasyon reklamlari cikicak diye tv seyretmiyorum

0|1
    0|0
  • şahin sucukları turkcell reklamı. reklam stratejisi yanlış. birde turkcele yakıştıramadım bu reklamı. firma ölçekleri farklı

0|1
    0|0
  • Ne zamandır tv bakmadığım için yeni nesil reklamları bilmiyorum. Bir ara 118 18 ve 118 80 vardı.

1|1
    1|0
    • sorma o ayrı bi arıza reklamdı

• hülyanın yeni reklamı da beni fıtık ediyo :D

0|1
    0|0
  • hangi birini anlatayım ki bikolatayımı, bebek bezi reklamlarınımı, albeniyimi

0|1
    0|0
  • albeni diye bi reklam dadandı bugünlerde ona uyuz oldum :(

0|2
    3|0
  • O kadar uzun zaman olduki tv izlemiyeli

0|1
    0|0
Yükleniyor...