Gölgelendirme Tekniği Off?

Arkadaşlar 3 kere sormuştum. Ya benim gölgelendirmelerim yetersiz bunun da farkındayım. bir taktik verecek açıklayacak var mı. Üç çeşit kalem kullanıyorum : H (TASLAK) B, 8B. Nasıl gölgelendirme yapacağım konusunda yardımcı olur musunuz. (: Kız kardeşim koyu boya ve peçete kullanarak dağıt dedi ama bilemiyorum.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Gölge için su tekniği kullan. Kursun kalemin ucunu aç ve tozunu kenara ayır. Sonra bir not kağıdının kenarından 3 cm genişliğinde boydan yirt ve kalemden daha dar yuvarla kalem gibi olsun. Sonra kağıdın yırtık çapaklı ağzını kalem ucu gibi düşün ve üç tozuna bandırıp gölge ver. Yuvarlak hareketlerle çok bastırmadan. Yoğunluğu sen ayarla. Pamukta kullanabilirsin yardımcı.

0|0
    0|0
    • Kalemin tozunu nasıl ayıracağım kalemtraştan dökülen ufak ufak siyah tozları mı

• Aynen :)

• Yaa çok heyecanlandım simdi :)) Güzel olacağına emnim :)) Biter bitmez hemen atacağım :)) Ya ama o kadar yardımcı oldunuz çizeceğim şeyi siz seçseniz olmaz mı :))

En İyi Kız Görüşü

• Gölge için su tekneğini kullanmalısın. Fazla gelen gölgeyi daha sonra yavaşça pamukla silmelisin :)

Bir de 3 kez sorma lütfen o zaman kurallara aykırı paylaşım olabilir :D

3|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...