Kuzey güneydeki makara tatlısı?

evet arkadaşlar bu tatlının satış noktaları ülkemizde açılmaya başladı yavaş yavaş yayılıyo aranızda varmı bundan yiyenler? nasıl beğendinizmi? tutarmı sizce? bu işe girme düşüncem var bu yüzden fikirleriniz önemli şimdiden teşekkür ederim...

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• yurtdisindada satiliomu bende denemek istiyorum patentini alirsan isi götürrüsün

0|1
    0|0
    • evet bir çok ülkede var ya işte bi yorum fikir alamıyorum patentini almak değil franchising alıcam

• almanyada görmedim onun yerine bi tatlici ac hem makara satarsin hemde baska tatlilar

Kızlar Ne Diyor 3

• Sayende bir tatlı çeşiti daha öğrendim link ben o diziyi seyretmedim hiç :))

0|1
    0|0
    • bende ta en başlarda gördüydüm dizide baktım geçen gün avmde satılıyor türkiyede yaygınlaşıyor bi danışıyım istedim

• nedir o, tatlıyı seven biri olaraktan merak ettim

0|0
    0|0
  • O ne?

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Adam gibi iş kurun, tezgahtar işpirtocu zihniyetiyle holding kuramazsın. dediğin şeyi de bilmiyorum, hiç görmedim.

0|0
    1|1
    • bilmediğin görmediğin şey hakkında nasıl böle konuşuyon onu anlamadım ben

• anlamadım mı dostum, demek ki daha meşhur olmamış, tırt çıktı kampanya

• eline alıp yediğin zaman burayı hatırlarsın

• Yuh nasıl görmediniz bu tatlıyı ya magarada mı yasıyosunuz. Her AVM'de var. Çok güzel bir tatlı sabahları kahveyle iyi gidiyor. Franchasing bedeli de 5000 liraymıs. Girebilirsiniz bu işe. Ek gelir olur

0|1
    1|0
Yükleniyor...