Kitaplarımi nasıl bağışlayabilirim?

Okuduğum kitapları vermek, imkânı olmayanların alıp okumasını istiyorum. Nasıl bağışlayabilirim?

0|0
2335

En İyi Erkek Görüşü

• kütüphaneye veriyorum ben

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 34

• Eğer ilkokul ve ortaokul seviyesine uygunsa doğuda çalıştığım eski okuluma göndermene aracı olabilirim. Yok şayet yetişkin veya ortaöğretim seviyesindeyse kitapların, en mantıklısı kütüphane ya da internet üzerinden bile konu hakkında duyuru yapan birilerini araştırıp bulabilirsin.

1|0
    0|0
  • Kütüphaneye bağışla gitsin tekil birine bağışlayıp yok olma olasılığına karşın el değiştirsin daha fazla kişiye ulaşsın.

1|0
    0|0
  • Kütüphanelere verebilirsin veya kitap toplama kutuları var onların içine de atabilirsin.
    d.haberciniz.biz/.../...A-20130316AW000127-5-t.jpg

0|0
    0|0
  • Okullara yolla ya da kütüphanelere bağışla

0|0
    0|0
  • çağdaş yaşamı destekleme derneğini arat istanbulun hemen her yerınde subelerı var oraya goturebılırsın

1|0
    0|0
  • köy okullarına gönder.

1|0
    0|0
  • bence çok değerli ise kitapların verme
    sana sonrasında da faydası olabilir onların

onun yerini al 3 tane kitap o şekilde ver

0|0
    0|0
  • Bir Okula Götür Baışla.
    Okulun Kütüpanesine Gider.
    Öğrenciler Gidip Okur...

1|0
    0|0
  • Tür Eğitim Vakfı gibi vakıf ve dernekler gönder

0|0
    0|0
  • Nereye bagislanir bilmiyorum ama sana 10 tane yildiz veriyorum.

0|0
    0|0
  • Güzel bir polisiye ya da bilim kurgu varsa bana hediye et kargo parası benden.

0|0
    0|0
  • bana bağışlasan ya :D

0|0
    0|0
  • Çok düşüncelisin çocuk esirgeme kurumuna bağışlayabilirsin ya da bir liseye gidip kütüphanesine veya da yardıma muhtaç kardeş okullara vermelerini rica edebilirsin..

0|0
    0|0
  • internet üzerinden bulursun aslında

0|0
    0|0
  • Hıç o toplara girme sonunda kendi kalene gol atmis gibi oluyosun. kimse senin kadar deger vermiyo. birine versen cuvallari atiyolar okumuyolar yakiyolar. kutuphanedekiler de aynisindan var diye atiyolar. en guzeli sen kensine koleksiyon yap

0|0
    0|0
  • benim gibi yap:)) doldur bavula en yakın kütüphaneye

0|0
    0|0
  • Degis tokus yapabiliriz?

0|0
    0|0
  • En yakın kütüphaneye verebilirsin. Zarar görmemiş , yıpranmamış kitapları alıyorlar. Bunun dışında okullar da kabul ediyor. Çocuk esirgeme kurumları ve cezaevleri de.

0|0
    0|0
  • Biz küçükken küçük kamyonetiyle bir amca gelirdi mahalleliden kitap defter bilgiye ait ne varsa alıp parasınıda verirdi. böyle bişey yapman çok güzel
    internetden bağışlayabilirsin çok basit

0|0
    0|0
  • hangi şehirdesin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 22

• Kesinlikle kütüphaneye bağışlamalısın. Sahip çıkarlar ve ihtiyacı olanlar yararlanır.

1|0
    0|0
  • topla en yakın kütüphaneye götür :)

1|0
    0|0
  • Bana bağışlayabilirsin. :) Kütüphaneler de olur tabii

0|0
    0|0
  • bana ver :)

0|0
    1|0
  • kütüphaneye verebilirsin

0|0
    0|0
  • Hangi tarz kitaplar? Neredesin? Isimize yararsa okulum icin alabilirim. Eger lise ogrencilerine yonelikse kendi okuluna gotur, okul kutuphanesine bagisla...

0|0
    0|0
  • Bende kıtap cok 4 çuval kıtap var bende elınde kaldım en ıyısı gerı donuşum fabrikasına ver ya da hıc bır yerde bulamasan cope at gıtsın ya da kâğıt toplayanlara ver

0|0
    0|0
  • Yakınında esirgeme kurumu ya da kütüphane varsa oraya bağışla

1|0
    0|0
  • kütüphaneler alıyor

0|0
    0|0
  • kütüphanelere götürebilirsin

0|0
    0|0
  • bilgi evleri sonracığıma vakıflar var. int. ten bulunduğunuz yere yakın olan kurumları bulup bağış yapabiilirsin.

0|0
    0|0
  • Ne tür kitaplar var elinizde?

0|0
    0|0
  • eski kitapçılar var alıp hatta yerine yenisini aldığın ya da bir okula git en basitinden ver

0|0
    0|0
  • İnternet üzerinden ya da Face de öyle imkanlar var

0|0
    0|0
  • facebookta kitaprail grubu var Emel e mesaj at çok sevinir, doğuya gönderiyorlar kitapları

0|0
    0|0
  • bana bagisla

0|0
    0|0
  • belediyeye götür

0|0
    0|0
  • Okullara gidip görüş. Kütüphanelerine kitaplarını bağışlamak istediğini belirt muhtemelen alırlar.

0|0
    0|0
  • Tabi ki de kütüphaneye bağışlamalısın.

0|0
    0|0
  • En yakın okula bırakabilirsiniz. Tavsiyem köy okullarına elden teslim etmenizdir.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2
Yükleniyor...