Neden ateist olmaya karar verdiniz?

Merhabalar. Ben beş vakit namazımı kılan inançlı birisiyim. Başım örtülü değil fakat dini vazifelerimi yerine getirip, açık giyinmem. Bunun haricinde Satanizm dışında tüm inançlara, dinlere saygı duyan birisiyim. Ateistte arkadaşım var, Hristiyanda, Budistte. Sorum şu neden hangi gerekçeyle Ateist olayım dediniz?
Benim fikrimce ağaç kendi kendine mobilya olmaz, kitap kendi kendine yazılmaz onu ortaya getiren bir yazar vardır, boyalar kendi kendine resim olmaz onu yapan bir ressam vardır.
Aynı şekilde evren içinde bu böyle fikrimce. Lütfen rahat olun. Ben bir insanı yargılamadan önce gökten üç ay eskiyince kadar onun mokasenleriyle yürümeye çalışırım

Güncellemeler:
Ya yapmayın bir halt bilmeden dinden çıktım bilmem ne leavemealon lütfen ne içtiysen banada ver hadi görüşürüz :)
Ayrıca lütfen bana nerede dinden çıktığımı söyler misin? Örtünmeyince dinden çıkılıyormuymuş Kuranı Kerimin neresinde yazıyor. Yaz lütfen aşağıya madem eminsin kanıtla.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Müslümanım

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü din çok sıkıcı. Seni kısıtlıyor ve ben günde 5 vakit eğlenceli şeyler yapıyorum.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Başını ortmekte namaz kilman gibi farz değilmi sana? Bunu dusunsen daha samimi olursun.

0|0
    2|1
    • Kuranda başınızı örtün yazmıyor. Örtünün yazıyor. Ne kadar örtünürsen o kadar iyi. Ayrıca örtü sorumluluk isteyen bir eylemdir. Ben buna kendimi hazır hissetmiyorsam örtünmem doğru olmaz.

• Sen git biraz oku öğren guluncsun gerçekten. Ha o namaz kildigin islama göre dinden çıktın şu an bilgine.

• Neyim eksikmiş? Hatim indirdim insanları bilmeden yargılamayın sorgulamayın. Kompleksli olduğunuz nede belli. Açıkcası benim eğlencem sizsiniz. Sizin gibi milleti aşağlayan ama bir şey bilmeyen insanlar :)

• Ilk basta dinlerin anlamsiz oldugunu gorup deist oldum daha sonra bir Tanri'nin varligini dogru bulmadigimdan ateist oldum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...