Tevbe eden var mı?

Huzur islamda tevbe ederek sıfırdan başladım diyen var mı ben çok acı çekiyorum tek ilacım tevbe ve mağfiret kapısı ama bir türlü gitmeyi başaramıyorum

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• 4 Sene Önce Ama İnançsızlıktan Değil.

1|0
    0|1
    • ALLAH (C. C.) Adil ve Hakimdir. Her Kim Zerre Kadar Bir İyilik İşlemişse Onun Mükafatını Görecek ve Zerre Kadar Şer İşlemişse Onun Cezasını Çekecektir.

• Abi size emesaj atamıyorum anlamadım ne oldu

• Hala atamıyorum mahlesef neyse sağ ol her şey için

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Varrr

0|1
    0|0
    • Nasıl başardın ne yaptın gerçekten rabbimi buldum diyor musun

• Özelden dönüş yaparsanız belki yardımcı olabilirim, ilgili makalelerin yer aldığı linkleri atabilirim.

Ancak bu dediğiniz konu yani tövbe konusunu ben yaşadım ama şeytan ve nefis rahat bırakmıyor ki.

Sabır ve namaz ile Allah'tan yardım isteyin diyor Allah Teala.

Ama bunu da ilimle sulayıp yeşertmen gerek. kuru kuruya olmuyor ne acıdır ki

Cennet kolay değil cehennemde gereksiz değil. Bir işin ucundaki mükafat ödül büyükse mutlaka o hedefe ulaşman için önüne çıkacak engeller de büyük olacaktır

Makalenin yer aldığı linklerden birisi aktarıyorum. Selametle;

www.sunnetullah.com/

0|0
    0|0
  • Nedense hep başımız sıkıştığında , kötü şeyler aklımıza gelip tövbe ederiz. Bu kötü birşey ya. Şahsen ben öyleyim.

0|0
    0|0
    • Mutluluk ilahi aşkta bu nu çok iyi anladım ama icraat yok mahlesef

• Orası kesinlikle öyle. Namaz kıldığım zamanlar çok mutluydum hemde acayip. Ve ruhum dinçti kesinlikle baya dinç bir insandım.

• Tevbe ettim, 4 aydır düzenli olarak namaz kılıyorum ama ister istemez günahlara giriyorum yine. Çünkü hepimiz aciz ve günahkar bir kuluz. Peygamberler hariç tüm insanlar hata yapar. Bize düşen af dilemek. Çünkü Allah affetmeyi sever.

0|1
    0|0
    • Bende çok istiyorum namaz kılmak tertemiz olmak ama günahlardan yoruldum ya biken bir insan olarak günah işlemek te ayrı bir acı😢

• Her zinadan uyuşturucudan sonra ediyorum ve yürekten ediyorum kabul olunduğuma inanıyorum ama yine bozuyorum.. bigün tam nasuh tövbesi yapıcam inşallah

0|0
    0|0
    • İnşalalh abim ben sağlıkçıyım uyuşturucuya dikkat ne olur ya hastalarım var çok üzülüyorum kim icat ettise allah belasını versin ve insanlara içmeye alıştıran da tabi kızma ne olur sana demedim

• Yok ne kızması doğal şeyler içiyorum hollanda işi burdakiler kimyasal asla kimyasalla işim yok

• niye peki? nereye gitmeyi başaramıyorsun? tevbe eden hiç günah işlememiş gibidr.

0|0
    0|0
    • Sıkıntı çok değişik ya bir tür psikolojik rahatsızlık olabilir sağlıkçıyım kendime koyduğum teşhis bu

• allah hepimizi affetsin inş.

0|0
    0|0
  • var tapik de gel gel ne olursan yine gel...:)

0|0
    0|0
  • ediyorumda tekrar ve tekrar burdayım
    https://www.youtube.com/watch?v=2hPEHMwsXwk

0|0
    0|0
    • Bende ya çok büyük yemin ettim buraya girmicem ama yine geldim üstelik te evliyim ya😷

• İnşallah hepimiz diriliriz. Bu yolda öncümüz nurlar

• İnşalah bir zamanlar tertemizdim risale vardı hayatımda sonra her şeyimi kaybettim😢

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok şükür çok büyük günahlardan işlemedim.
    Ama lakin küçücük de olsa tüm günahlarım için Rabbin huzuruna gidip tövbe ediyorum...

0|1
    0|0
  • Neden başaramıyosun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...