Kızlar Rap Müzik Hakkında Ne düşünür?

Kızlar Rap Müzik Hakkında Ne düşünür? deyatlı şekilde lütfen.

1|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• Severim. Özellikle yabancı rap dinliyorum.
    En son insanlar rap e özenmeye başladığı için biraz 'ergen müziği ' gibi görülmeye başlanmış olsa da pop gibi saçma ve kısıtlı konu içermiyo.
    Duyguların değil sadece bir çok konuyu içerisine alan sokak ağızının hakim olduğu bir tarz 👍

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Çok severim. Dürüst , samimi , güven verici bir müzik tarzı

1|1
    0|0
  • t-rapseviyorum ama yabancı rap benlik değil :/

0|1
    0|0
    • ben 12 yıllık rap dinleyiciyim çok fazla yabancı dinlemezdim. ama tarzıma göre yol gösteren birisiyle tanıştım ve şimdi türkçe rapi çok nadir dinliyorum. bunca yıldır rap dinliyorum diye kendimi kandırmışım. yol gösterici bulmayı dene ;)

• yok ben anlayamadığım şeyi dinlemeyi sevmiyorum :D ingilizcemi geliştirmedikten sonra zor dinlerim :D

• o zaman türkçe dinlerken de seçici olmanı diliyorum :)

• Ben linkin park şarkılarındaki rap kısımları da seviyorum. Türkçe rap hiç sevmiyorum

0|1
    0|0
    • türkçe rapin seviyesi gün geçtikçe alçalıyor maalesef. linkin park değil de daha çok hiphop isimlerinden de dinlemeyi denemelisin.

• Aslında rock seviyorum sevdiğimden aradaki rap kısımları da dinlemek zorunda kalıyorum. Ama Eminem in de bikaç şarkısını severim

• Rap müzik ruh yansıtır. Diğer müziklerden tamamen farklıdır. Çok samimidir

0|1
    0|0
    • peki bu heijan, isyanqar26 tarzda yapanlar hakkında ne düşünüyorsun? :)

• onları çöpe atmalıyız arabeks rap yapıyor onalr arsız bela gibi değil mi? işte jilet işlerine sokuyorlar elimde olsa öldürürüm verdikleri öğütleri röportajda demişler

• evet arabesk rap işte. elimde olsa ben de öldürürüm.

• arsiz bela 😱😱😱😱 iğrenç

0|1
    0|0
  • Hiç sevmiyorum. dinlemedgim tek tür bu. anlam veremiyorum

0|1
    0|0
  • Rap müzik en anlamlı müzik türü. Sokak ağzı. Özgürlük. Dışa vuruş.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...