Fotoğraf Nasıl?

Fotoğrafı ben çektim nasıl sizce. iyi ya da kötü yorumlarınızı bekliyorum.
Fotoğraf Nasıl?

Güncellemeler:
Not: isteyen olursa fotoğrafını çekerim.

0|0
16|10

En İyi Kız Görüşü

• Kızlar soruyorda tek takip ettiğim kişi sensin fotoğraflarını görmek için gayet başarılı bir çekim ve belli sen bu işi seviyorsun daha iyilerinide bekliyorum takibindeyim😃

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim , evet fotoğraf çekmeyi seviyorum. ayrıca yeni fotoğraflarımdan ekleyeceğim tabiki.

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 10

• cok güzel bende söyle yari profesyonel bir fotograf makinasi almak isityorum max 700 liraya dogada cekim yapmak icin var mi önerin

0|1
    0|0
    • biraz daha koyamazmısın üzerine.700 liraya güzel birşey bulamayabilirsin. nerede oturuyorsun ona göre ist deysen yer söyleyeceğim.

• ya simdi bisklet alcam 990 liraya cadır felan filan derken edecek sana 1300 bundan 3 ay sonrada biraz toplayim maddi durumu fotograf makinasi alcamda yani belki koyabilirim biraz belli olmazda 1000liradan sonra cok sikinti eskişehirdeyim

• Anladım bak hayyam çarşısı var istanbuldan buraya gelemeyeceğin belli elden alabileceğin yer varsa oralardanda bulabilirsin canon ya da nikon 1300 civarı bulabilirsin bence onlardan birini al ama alamam dersen fujifilmin güzel makineleri var ve samsungun araştır bulabilirsin.

• Güzel 10 üzerinden 6-7 alır :) ortalamanın üstünde

0|1
    0|0
  • Keşke düzenleme yapmadan direk olarak orjinal halini koysaydın

0|1
    0|0
    • Olabilirdi yanlız arabalar falan pek güzel görünmüyordu çiçekler ön planda olsun istedim.

• Eh işte.

0|0
    0|0
  • Bende ilgileniyorum fotoğraf çekimiyle. Biraz klişe olmuş ama daha iyilerini yakalayacağına eminim. Bol şans.

0|0
    0|0
    • Daha iyileri var bakabilirsin paylaşımlarımda var. Teşekkür ederim yorum için.

• güzel aga ama şu kenarlarda efekt olmasa daha iyi durur

0|0
    0|0
    • araçlar falan var arkada onların görünmesi pek hoş durmadı o yüzden böyle yaptım

• İyii

0|0
    0|0
  • Çok iyi.

0|0
    0|0
  • güzel.

0|0
    0|0
  • efekt kötü gereksiz.

0|0
    0|0