Kitap önerebilir misiniz?

Polisiye ya da klasiklerden kitap önerebilir misiniz? Romantizm de olur. Sevdiğiniz kitaplar var mı bu türde?

0|0
12|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ted Dekker'ın yazmış olduğu her kitabı öneririm ^^

1|0
    0|0
    • Araştırıcam teşekkürler /(^^)/

• asdas :D bu kafayı ancak ayyaşlar mı yaşar sanıyon :D su içince bende yaşıyorum :D

• @Esprtuel Brezilya dizisi gibi kitapmış gerçekten kafamı çorba misali karıştırmak istersem okuyayım :)

Erkekler Ne Diyor 15

• * Kitap öneremem. Hayatımda kitap okumamış biriyim (diyemem) sadece bir keresinde bir kitap aldım o da çok hoşuma gitti bitirdim onu söyleyebilirim sadece. Belki bilindik ve çoğu kişinin okuduğu bir kitap olabilir.

Christy Brown - Sol Ayağım.

2|0
    0|0
    • Yakın bir zamanda okudum. Gerçekten çok güzel, umut verici, motive eden bir kitaptı.

• Ahmet Ümit - İstanbul Hatırası polisiye bir kitap ve mükemmel

1|0
    0|0
  • Hakan Günday - Kinyas ve Kayra. Eğer gerçekten okuduğun kitabın dudak uçuklatmasını istiyorsan kesinlikle tavsiye ediyorum..

1|0
    0|0
    • Araştırırım teşekkürler :)

• John Verdon, Tess Gerritsen, Jean Christophe Grange, Wulf Dorn, Stephen King, Dostoyevski, Maxime Chattam benim favori yazarlarım. Tüm kitaplarını önerebilirim :)

1|0
    0|0
    • Evet bazı kitaplarını okumuştum bahsettiğin yazarların ve gerçekten güzeldi. Diğer yazarlarınkini de araştırıcam, teşekkürler.

• sherlock holmes serisini okumadıysanız okumanızı tavsiye ederim. polisiye türünde en kaliteli seri bence

1|0
    0|0
  • kınyas ve kayra

1|0
    0|0
  • Olasılıksız
    okumuşsundur kesin :)

1|0
    0|0
    • Okudum bayağı güzel bir kitaptı. Başlarda biraz sıkıldım da son 100-150 sayfası çok güzeldi. Teşekkürler yine de :)

• Peki :) Rica ederim

• Floridadan kaçış

1|0
    0|0
  • sineklerin tanrısı. daha bugün bitti. inanılmaz güzel bir kitap. şiddetle tavsiye ederim ;)

1|0
    0|0
  • Edgar ellen poe dan kuzgun oku derim

1|0
    0|0
  • Elif gibi sevmek

1|0
    0|0
  • TANRININ UNUTULAN ÇOCUKLARI okudugum en güzel psikoloji kitabi çok etkiliyor insani...

1|0
    0|0
    • Teşekkürler araştırıcam.

• Siyah Lale

1|0
    0|0
    • Okumuştum teşekkürler yine de :)

• tarih seversen. mürsel gündoğdu dan "taşları konuşturan adam" (Mimar SİNAN'ın hayatı)

1|0
    0|0
    • Tarih pek sevmiyorum ama tarihi okuyacak olursam bakarım sağol.

• Cingöz Recai

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ahmet Ümit okuyabilirsin polisiyeyi iyi yazıyo bence. tess gerritsen okuyabilirsin onun tüm kitapları çok iyi. Ejderha dövmeli kız serisi de çok güzel. Klasik olarak da suç ve ceza, iki şehrin hikayesi, kırmızı ve siyah, aşk ve gurur.

1|0
    0|0
  • Tastekid

1|0
    0|0
  • Gece Fısıltıları-Judith McNaught
    Romantik bir polisiye.

1|0
    0|0
  • Şuanki yorumum şu sıralar işine yaramaz. Ancak bir ara mutlaka okuman gereken bir bilim-kurgu romanı. Geçen yılın en çok okunan bu daldaki kitap. Andy Weir-Marslı. Harika ötesi. Dili ve sürükleyiciği seni kendine bağlayacak

1|0
    0|0
  • Halüsinasyon çok fena bir kitap kesinlikle tavsiye ederim :) memnum kalacağın bir kitap :) polisiye gerilim :)

2|0
    0|0
  • Reşat Nuri Güntekin- Çalıkuşu
    Okuduğum en güzel kitap şüphesiz..

2|0
    0|0
    • Okumuştum yine de teşekkürler ve gerçekten güzeldi.

• gurur ve önyargı

2|0
    0|0
  • ahmet ümit sis ve gece

1|0
    0|0
  • iskender pala ve canan tanın bütün kitaplarını tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • senden önce ben

1|0
    0|0
  • Firuze diye bir kitap okumustum hala etkisinden cikamadim ya da kristina hannah gece yolcusu bu ikisinin bu turlerle alakasi yok ama onermek istedim okursan eger cok hosuna gdcektr eminim

1|0
    0|0
    • Firuze yi bir arkadaşım okumuştu, o da çok beğenmişti bakarım sağol. :)

Yükleniyor...