Kaliteli filmler önerebilir misiniz?

Romantik, macera, aksiyon, dram... Korku haricinde her tür olabilir. Kaliteli filmler önerir misiniz? Yeni çıkan filmlerden olursa daha mantıklı olur çünkü eskileri izlemişimdir. ☺

0|0
722

En İyi Erkek Görüşü

• Lucy, limit yok, telefon kulübesi

Koleksiyoncu 1-3-3
    Hangover 1-2-3

1|0
    0|0
    • İzledim hepsini. Kaliteli filmler.
      Teşekkürler :)

• Teşekkürler :)

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• Bak ben bir hafta önce falan tekrardan film izlemeye sardım iyice ve hiç kötü denk gelmedi, listeliycem hepsini de beğenirsin çünkü hepsi çok kaliteli.
    1-Old boy
    2-Primal fear
    3-Kolapçino- Kolpaçino bomba
    4-Stock And Two Smoking Barrels (bunu bugün izledim çok güzeldi)
    5-Live free or die (hard)

1|0
    0|0
    • Kolpaçinoyu izlemedim çünkü kadrosunu sevmiyorum. Stock and two smoking barrels eski bir film sanırım. Ona bakarım teşekkürler :)

• Onu bugün izledim farkettim ki kolpaçino filmini tamamen ondan esinlenip çekmişler, halbuki güzel bir komedi yapmışlar diye sevinmiştim o da çalıntı çıkınca bir hayalkırıklığı, eski ama güzel ve eglenceli kesinlikle tavsiye ederim, izlemediysen Apocalypto var bir de çok fantastik bir filmdir, izlediğim halde tekrar açtım izliycem, iyi seyirler ablası:)

• Şafak sezerin hiçbir filmini beğenmiyorum itici geliyor bana. Bir de çalıntıysa hiç bakmam. Apocalypto'yu izledim iyi film. Sana da iyi seyirler :)

• kafa avcıları, yapay oyun, uzay yarışları

1|0
    0|0
  • District 9.

1|0
    0|0
  • Selfless - Self/less

1|0
    0|0
  • Sen ne türsüz birşeysin

0|0
    2|0
  • Öff ama benimde tek sevdiğim korku :(((((((

0|0
    0|0
  • Lucy izlemediysen eğer tavsiye ederim. Bitince öyle bir etkilendim ki :D boşlukta gibiydim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...