Kaliteli filmler önerebilir misiniz?

Romantik, macera, aksiyon, dram... Korku haricinde her tür olabilir. Kaliteli filmler önerir misiniz? Yeni çıkan filmlerden olursa daha mantıklı olur çünkü eskileri izlemişimdir. ☺

0|0
7|22

En İyi Erkek Görüşü

• Lucy, limit yok, telefon kulübesi

Koleksiyoncu 1-3-3
    Hangover 1-2-3

1|0
    0|0
    • İzledim hepsini. Kaliteli filmler.
      Teşekkürler :)

• Teşekkürler :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Duygusal, macera, dıram bir filmde "mazisi olmayan adam" yalnız küçük bir kızın güvene bileceği tek adam bu kahramanımız. Kore filmi.
    Birde "pirenses aora" ikiside çok kılas.
    Herkesin dalga geçtiği, kocasının sürekli dövdüğü, kayın biraderinin tecavüz ettiği kimseye cevap bile verme hakkı olmayan bir kadının kızı öldürülünce bir annenin nasıl bir canavara dönebileceğini görmek istersen "Bedevil" i izle üçüde çok zelice tasarlanmış filimler.

1|0
    0|0
  • Bak ben bir hafta önce falan tekrardan film izlemeye sardım iyice ve hiç kötü denk gelmedi, listeliycem hepsini de beğenirsin çünkü hepsi çok kaliteli.
    1-Old boy
    2-Primal fear
    3-Kolapçino- Kolpaçino bomba
    4-Stock And Two Smoking Barrels (bunu bugün izledim çok güzeldi)
    5-Live free or die (hard)

1|0
    0|0
    • Kolpaçinoyu izlemedim çünkü kadrosunu sevmiyorum. Stock and two smoking barrels eski bir film sanırım. Ona bakarım teşekkürler :)

• Onu bugün izledim farkettim ki kolpaçino filmini tamamen ondan esinlenip çekmişler, halbuki güzel bir komedi yapmışlar diye sevinmiştim o da çalıntı çıkınca bir hayalkırıklığı, eski ama güzel ve eglenceli kesinlikle tavsiye ederim, izlemediysen Apocalypto var bir de çok fantastik bir filmdir, izlediğim halde tekrar açtım izliycem, iyi seyirler ablası:)

• Şafak sezerin hiçbir filmini beğenmiyorum itici geliyor bana. Bir de çalıntıysa hiç bakmam. Apocalypto'yu izledim iyi film. Sana da iyi seyirler :)

• kafa avcıları, yapay oyun, uzay yarışları

1|0
    0|0
  • Yüzüklerin Efendisi ,)

1|0
    0|0
  • İnto the wild
    127 hours
    Rush
    This is the end
    Paul

1|0
    0|0
  • Öneremem

0|0
    2|0
  • Whiplash harikadır

1|0
    0|0
  • Dövüş Klubü
    Yüzüklerın Efendisi
    Dağ
    Panzehir
    Eşkıya
    Soysuzlar Çetesi
    Kapışma
    Başka Semtin Çocukları
    daha cok varda sen bunları ızlebi :))

1|0
    0|0
  • Gdo karakedi izle bence ya gülümsetiyor

1|0
    0|0
  • District 9.

1|0
    0|0
  • Ben de korku dışında tüm film türlerini seviyorum. Sen bu işte daha iyi gibisin. Film önerir misin bana bir kaç tane?
    Bugünlerde çok kararsızım ve ne yaptığım konusunda hiçbir fikrim yok. Bugünlerde sadece içinde kaybolunacak büyüklükte hasretler, hicranlar var ve ben nereye gittiğimi bilmiyorum. Misine artık çok gergin.

0|0
    0|0
  • mad max izle bilimkurgu -aksiyon ayrıca sonunda ders çıkarabileceğin nitelikte

1|0
    0|0
    • İzledim güzel film :)

• Onu bu saatte izlemem de sonra bakarım :D

• sen bilirsin ;)

• Selfless - Self/less

1|0
    0|0
  • Çatlak Prof

1|0
    0|0
  • Sen ne türsüz birşeysin

0|0
    2|0
  • 8 Saniye izle muhakkak

0|0
    0|0
  • John Wick... az önce izledim tavsiye ederim..

0|0
    0|0
  • Öff ama benimde tek sevdiğim korku :(((((((

0|0
    0|0
  • Şu an felaket derecede yorgun olmama rağmen yatağımdan kalkıp, bilgisayarı açıp hard diskten sana envaiçeşit film önerirdim ama pek tınlayacağını düşünmediğim için rahatımı bozmayayım en iyisi 😄

1|0
    0|0
  • Fantastik Dörtlü (2015)

1|0
    0|0
  • Lucy izlemediysen eğer tavsiye ederim. Bitince öyle bir etkilendim ki :D boşlukta gibiydim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ida, I Origins, 20.000 Days on Earth, Frances Ha, Inside Llewyn Davis, Lilja 4-ever, Oslo august 31st, Noi Albinoi, Kosmos, Sonbahar, The Fall, Noviembre vee son olarak This is England! Daha yazardım ama bu kadarı kâfî.

1|0
    0|0
  • Prisoners, faces in the crowd, enigma, 7lifes, babil, sorayayi taslamak

1|0
    0|0
  • Der Untergang

1|0
    0|0
  • New perfect 2 . yeni değil ama çok beğeniceğine eminim :)

1|0
    0|0
  • Mr. Mrs smith :D aklıma ilk gelendii

1|0
    0|0
  • Aamir khan derim... fanna , ghajini

0|0
    0|0
Yükleniyor...