Tanımadığım birine şiir yazıp versem mi ?

okulda hoşlandığım ve hiç tanışmadığım bir kıza gidip şiir yazıp versem hoş olur mu ?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Az mantıklı düşün. Sakın şiir yazma. Onun yerine ufak bir kağıt al, kokulu olsun. Üstüne ismini ve telefon numaranı yaz. Arkasına da '' Hayatımda ilk defa bir kıza baktığımda, o kızın kaderim olduğunu anladım '' yaz. Sonra biryerde durdur, afedersiniz, giderken kağıt düşürmüşsünüz de, eline tutuştur... Kağıdı alırsa o kız senindir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• siiri yaz cantasına koy

0|1
    0|0
  • harika bi fikir bnce bi şiir alıp da gülümsemiycek bi kız tanımıyorum ama bu noktada şiir seçimi önemli bana bi kere bi şiir yazmışlardı gülme krizine girmiştim çok aptalcaydı :D

0|0
    0|0
  • olurr neden olmasinki çok bile güzel olur bence ^-^

0|0
    0|0
  • şiiri hiç sevmem.. hatta çok sevdiğim bi insan bana şiir yazsa okusa bütün ilişkimi keserim..benim gibi birine denk gelmezsin umarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Eğer ilgilendiği yani çıktığı indiği sevdiği birisi yok ise yapabilirsin bunu.

0|0
    0|0
  • lisedeyken yazıp vermıstım yan sınıftakı kıza begenmemıstı. sonra o sarkıye beste yapıp mılleyet gazetesının yarısmasına katılıp 1. olmustum. sonra gelıp kendı teklıf etmıstı:)

0|0
    0|0
  • Bahçelerde Maydonoz

Bu Ne Biçim Pırasa

Ben Yarimi Çok Sevdim

Yaşasın 23 Nisan

Bunu yazarsan çok hoş olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...