Aklınızda bir dizi/film projesi olsa hangi doğaüstü konuyu veya konuları kullanmak isterdiniz?

Alışılagelmiş vampir, kurtadam klişeleri dışında, şu da kullanılsa güzel olur dediğiniz bir konu, kurgu var mı? Sizin hayal gücünüzle oluşturduğunuz bir şeyde olabilir. 😊

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Eğer ABD yapımı olacak ise Kurt adam vampir gider ama
    Türkiye için bunlar gitmez yakışıklı biriyle güzel bir kızın masallardaki aşk hikayeleriyle ilgili basit bir şey bile olabilir

0|0
    0|0
    • Abd Türkiye diye ayırmadım yani yapımcı olacak ülke pek önemli değil ben daha çok ne tür değişik konular çıkar onları merak ediyorum. 😊

• Kartal dişiler olabilir :D
    Büyük Balık filmini izle belki sana ilham verir :)

0|0
    0|0
  • kendi hayatımı konu yapabilirdim

0|0
    0|0
  • Salgın hastalık

0|0
    0|0
  • zamnla alakali seyler zamani durdurmak zaman makinasi vs zvs vs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne vampir ve kurtadam yok, hmm. O dizi tutmaz o zaman 😁 Şaka bir yana hayalet değilde şöyle cinler falan olabilir 😊 Tabi bizim türk stilinde olmamak kaydı ilee...

0|0
    0|0
    • Aslında vampir de kurtadam da olabilir ama ben aklınızda başka şeylerde var mı onu merak ettim. Hani hep bu iki konu ön planda ya 😊

• Dünyanın sonu gelmemiş, yeni bir dünya çabasına düşülmemiş içinde vampirlerin kurtadamların doğaüstü güce sahip olanların var olduğu bir çok konu var zaten. Çok düşündüm ama aklıma hiç gelmedii :)

• Reenkarnasyon konusunu işleyen bir dizi olabilir. Tekrar hayata geldikten sonra geçmiş hayatının tüm detaylarını hatırlayan birisinin yaşamı...

0|0
    0|0
Yükleniyor...