Urfa Kültürü Hakkında Bilgisi Olan?

Nedense urfalılar bana çok sıcak gelmiştir, samimi, yakın. (Bi kaç tanıdığım olmuştu)
Aranızda urfalı var mı , kültürü hakkında bilgi verebilir miisiniz?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Urfali değilim ama kendimi bildim bileli orada yaşadım, 15 yaşıma kadar :) sorabilirsin cevaplarım

0|1
    0|0
    • Kültürü hakkında bilgi verebilir misin? Yemeklerinden başlayabilirsin mesela.

• Rica ederim :) En yakın zamanda gitmeyi düşünüyorum.

• Tavsiye ederim :) Mardin de güzeldir, vazgeçilmezim

Kızlar Ne Diyor 2

• Kebap. Bana bunu yapmayacaktın admin sayende kahvaltıyı dürümle yapacağım!

0|1
    0|0
  • Urfalilar isotcudur urfalilar oglancidir diye bir soylenti var ama bilemiyorum :) Bizim oalarda urfalilarla hep boyle dalga gecerler.

0|0
    0|1
    • Sizin oralar neresi?
      İsotçu, oğlancı derken neyi kastediyorlar merak ettim?

• Hmm birde , Küçükken hakkari, diyarbakır oraları merak ederdim, falan ama bu pkk olayları falan nedense oraya karşı bir önyargı oluştu istemeden. Ama güzel şehirdir elbet

isotçu, oğlancı derken nyi kastettiler birde

• dediğiniz şeye baktım, Urfalılar yiğit, delikanlı, has adamlar, aynı zamanda yardımsever ve misafirperver insanlar. Bu dediğinle hiçbir alakası yok. Büyük ihtimal bayan, dalga geçen insanlar düşmanlık besleyen, huzur istemeyen, beyinsiz insanlardır.

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir kez gittim birdahada gitmeyi düşünmüyorum sıcak ve heryer leş gibi ter kokuyor

0|0
    0|1
    • urfa değil , urfa kültürü hakkında bilgi verin dedim?

• Eşşek şeyrdiyolar diye duydum 😂😂

• senimi seyrediyorlardı? :D
      urfalılar delikanlı yiğit adamlar , yani hiç bilmediğin kelimeler ,
      devletine bağlı adamın hasılar, vatanları bellidir , yani hiç bilmediğin birşey

bu kadar bilgisiz olan birine birşey anlatmakta saçmalık

Yükleniyor...