Senari̇st olsan nasıl bir hikaye yazardın?

Senaryo yazsanız içinde aşk, korku, gerilim olan veya hicbir kriter olmadan nasil bir hikaye yazardiniz? Sadece turunu soylemeyin kisaca bahsedin lutfen ha birde adi ne olurdu?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiyede aşk ve zengin kız fakir oglan veya fakir oglan zengin kızdan başka bir halt olmadı. Günümüzde istanbulun gettolarında geçen bir film yazardım. Bir torbacının gözünden başlangıç yükseliş düşüş şeklinde. Hikaye tarlabaşı esenler dolapdere hacı hüsrev gibi vs yerlerde geçerdi. Fakirlikle doğup zengin olmak ve sokaklarda saygı duyulması adına neler çekildigini anlatırdım. Yeter artık aşk filmlerinden gına geldi

0|0
    0|0
    • Aynen bizde ondan dem vuruyoruz zaten

• Dem vurmanıza gerek yok. Sürekli zengin iş aileri hikayeleri filan ne ayak. Biraz yoksullukta doğup para kazanmak için gayri meşhur işlere giren semt ağzıyla hızlı diye tabir ettimiz çoçukkların yaşamını ele alın. Ama bunu öyle direk yazmak olmaz semt ağzını ögrenceksiniz semt kurallarını haraketlerini ondan sonra yazıcaksınız kaliteli oyunculuklarla türkiye dışına bile taşmazsa bişey bilmiyorum insanlara gerçekleri gösterin. Artık bilmem kim oglu filanca kişinin borsa hisseleri kimsenin mikinde değil

Erkekler Ne Diyor 5

• Sen de fikir hırsızlığı yap diye fikir verelim değil mi?

0|0
    0|0
    • Ben de yapımcıyım. Bu kadar kıtları da iyi buluyor.

• O zaman biraz 2013 ile birlikte yapım şirketindeki haberleri takip etse idin yapım şirketimi bilirdin. Bir de yalan söylerken mantığını kullan. Yoksa yalan olduğun anlaşılıyor.

• Arkadasim ben seni inandirmak zorunda degilim soru sordum cevaplayacaksan cevapla taff bizimle calisiyo iste nokta.

• Abisinin katiline aşık olur katilde buna işte finaldede kız çocuğu öldürür

0|0
    0|0
  • The flas arrow the last ship walking dead gibi diziler yazareim artık türkiyedede olsun bope güzel seyelr

0|0
    0|0
  • bunun bölümünü okuyorum şu an senaryo dersi zor gerçekten

0|0
    0|0
    • Evet bende senaryo yaziyorum aylardirda online senaryo yazacak birini ariyorum

• Bahsettigin cekim senaryosu ama

• ordan başlaman gerekiyor

• Bir yönetmenimiz eksikti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...