Iron Maiden - For the Greater Good of God'ı dinlediniz mi?

Dinlemediyseniz dinleyin güzel şarkı :)

Böyle belli dönemler bağımlısı olduğunuz şarkılar, gruplar oluyo mu?.. Oluyosa niye oluyo ki bu.. :S

Güncellemeler:
Arkadaş! Cevapsız kalan soru sormayı nasıl başarıyom. Hey maaşallah bana! Uğraşsan başaramazsın ha! :D En alakasız şey sor, yine birilerinin çeker dikkatini...

0|0
5|16

En İyi Kız Görüşü

• ne kadar cahil site burası! ! !

omg :(

Demir Bakire diyince kendimden geçerim halbuse

1|0
    0|1
    • Seni şu anda en iyi cevap seçiyorum ve tebrik ediyorum. Aynı zamanda teşekkürlerimi sunup, başka da bir şey yapmıyorum. Site konusunda, oraya hiç girmeyelim. Yoksa çok kötü şeyler söyleyebilirim. Ama şurası gerçek ki; bağımlılık yapabiliyor. Onun için yol yakınken dön derim, kime derim, kendime derim tabi. Öyle..

Bi de "omg" ne ya?!

Şimdi sen benim sorumu mu benzettin "Demir Bakire"ye, yoksa Iron Maiden'in şarkılarını mı, onu bi açıklığa kavuşturursak..

• Sen şimdi mercimek düzeyinde "isim" biliyorsun diye cahil olmadığını mı en kötüsü müzikten anladığınımı kendine vehmediyorsun...

• git burdan mertcan

Kızlar Ne Diyor 4

• Üzülme kardeşim sorunu cevaplamaya geldim yettim gaarii :)

evet güzel şarkı.Ve bu soru sorma işine bende gıcık oluyorum adamın biri tutar sıcak şarap severmisiniz der cevaplanma rekoru kırılır.ben Bu sitedeki en eğlenceli komik nickleri seçelim mi? diye bir şey sorarım ki biliyorum bir sürü komik nik var ama sürünür sorum :(

0|0
    0|0
  • Iron Maiden severük. Şarkının adı bana In the name of god la for the love of god ı hatırlatıyor, içinde god geçen uzun şarkı isimleri... aşlskdasd

0|1
    0|0
  • tabiki oluyo ruh haliyle ilgili bişey bu... ben bu aralar alice cooper bağımlısıyım mesela

0|1
    0|0
  • Iron Maiden lise favorilerimden! :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• iron maiden'i severim ama uzun zamandır takip etmedim, dinlemedim de .. bağımlısı olduğum grup tiamat'tır ..

0|0
    0|0
  • bu sitede bu tip müzikler ilgi çekmiyor manga falan desen doldururlardı altını :) neyse maiden dinlenmez mi lan her şarkısı ayrı bir resital :D

0|0
    0|0
  • Sanırım şu zamana kadar en fazla dinlediğim grup, hayatım boyunca da ayrı kalamayacağım tek grup :)

Favori şarkım ise Phantom of the Opera :))

0|0
    0|0
  • İron Maiden her şarkısını dinlerim, severim, headbang yaparım. Ortam ve zaman önemli değil

0|0
    0|0
  • canlı dinledim bu yazın ;)

0|0
    0|0
  • bu şarkıyı biliyorum fena değil :) bu aralar turmion katilöt dinliyorum tavsiye ederim pirun nyrkki en iyisi bence :p

0|0
    0|0
  • iron maiden <3 alayını dinlerim aklıma getirdin bir daha dinleyeyim

0|0
    0|0
  • Grup Şurup vardı bir zamanlar ahh ulan ahhh

0|0
    0|0
  • Batılı meraklıları sizi , bunlar ne len ne irin miron

0|0
    0|0
  • diyelim ki dinledik ne olacak.?

0|0
    0|0
  • Ayıpsın Reyiz dinlemez miyiz AC/DC Back in Black bile bilmez yalnız bunlar alayı ekşici :D

0|0
    0|0
  • Hallowed by the name

0|0
    0|0
  • çocukken :)

0|0
    0|0
  • iron maiden yaşıyor mu ya

0|0
    1|0
  • Zeka yaşının 5in altında olduğunu düşünen bir topluluk var şuan burda.

0|0
    0|0
  • bağımlılık oluyor dönem dönem

r.e.m. bağımlısıydım bir dönem. nirvana da öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...