Film replikleri paylaşalım mı genşler?

herkes en sevdiği film den bir replik paylaşabilir mi?

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• Her sihirbazlık numarası üç bölüm ya da perdeden oluşur. Birincisi “Vaat” bölümüdür. Sihirbaz size sıradan bir şey gösterir. İskambil destesi, bir kuş ya da bir insan. Bu nesneyi size gösterir. Son derece gerçek, üzerinde oynanmamış, normal bir şey olduğunu görmeniz için nesneyi incelemenizi ister. Fakat gerçek, farklı olabilir. İkinci perdeye “Dönüşüm” denir. Sihirbaz olağan bir nesneyi alır ve onu olağanüstü bir şeye dönüştürür. Hilenin sırrını arıyorsunuz, ama bulamazsınız. Çünkü dikkatli bakmıyorsunuz. Siz sırrı bilmek değil, kandırılmak istiyorsunuz. Henüz alkışlamazsınız, çünkü bir şeyi yok etmek yeterli değildir. Onu geri getirmeniz gerekir. İşte bu yüzden her sihirbazlık numarasında üçüncü bir perde bulunur. İçlerinde en zorlusu. Bizlerin deyişiyle “Prestij”.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• UMUDUNU KAYBETME
    ''Bir daha kimsenin sana bir şey yapamayacağını söylemesine izin verme, benim bile. Bir hayalin varsa peşini bırakmamalısın (onu korumalısın) . İnsanlar, kendilerinin yapamadıkları şeyleri senin de yapamayacağını söylerler. Bir şeyi istiyorsan peşini bırakma; git ve al, o kadar...''

2|0
    0|0
  • bir dedin ben 5 tane yazıyorum
    1-Bunca insan yalnızken neden bunca insan yalnız. Madem hepimiz yatıyoruz neden yalnız yatalım?
    2-Kadınların özelliği ne biliyor musun?
    Seni sen yapan özelliklere âşık olup sonra senden o özellikleri almaya kalkıyorlar.
    3-– Geçen cumaya gittim.
    + Ne zaman?
    – Salı. Ben hep salıları giderim, daha sakin olur.
    4-Hiç aradığın şeyi bulduğunda, bulduğun şeyin aradığın şey olup olmadığına dönüp baktın mı?
    5-– Üff eski sevgilimi hatırladım ya.
    + Hangisini?
    – Ya, işte onu hatırlıyamadım…
    Kaybedenler kulübü (2010)

1|0
    0|0
    • film iyiydi de nejat işlere o uzun saçlar hiç olmamış o filmde

• olsun ne olacak önemli olan senaryo benimde hoşuma gitti (canım yine izlemek istedi yav)

• Magnolia (1999) – “Bu hayatta önemli olan ne umduğunuz ya da ne hakettiğiniz değil. Önemli olan ne aldığınız…”

1|0
    0|0
  • 2|0
    0|0
  • "Her zaman umut vardır. Belki sende yok, belkiburada yok ama bir yerde birilerinde var."

1|0
    0|0
  • Hatırlıyorumda gençken bir gece bir yerden dönüyordum sanırım sinemadan ve metroya bindim
    karşımda genç bir kız oturuyordu üzerindeki elbise bol düğmeliydi , buraya kadar
    düğme vardı hayatımda gördüğüm en güzel şeydi
    ama utangaç biriydim bana baktığında başımı çevirdim sonra ben ona bakınca o başını çevirdi
    iniceğim durağa geldim kapı açıldı indim kapı kapandı
    tren hareket ettiğinde bana bakıyordu gördüğüm en inanılmaz gülümseyişiyle müthiş birşeydi
    koşup treni durdurmak istedim
    her gece o trene bindim aynı saatte iki hafta boyunca ama bir daha hiç görmedim
    bu 30 yıl önceydi... ama onu düşünmeden
    geçen tek bir günüm bile olduğunu sanmıyorum
    aynı şeyin olmasını istemiyorum...

0|0
    0|0
  • ben sana çocuğa kefilim demiştim bir mesele olursa benimle konuşmalısın demiştim sözünü tutmadın çocuğu öldürdün olmadı anlaşmayı bozdun

1|0
    0|0
  • Death is certain but life is not.

OZ

1|0
    0|0
  • ''Gerçek kişiliğimizi yeteneklerimiz değil yaptığımız seçimler gösterir..''

1|0
    0|0
  • Bu sahne çok iyi, elmalı turta seni şişmanlatır, kapılardan sığamazsın... diye devam eder

http://youtu.be/9iFL95S2ZeE

1|0
    0|0
  • Clemenza: Tamam, diyelim ki ikisini de vurdun. Sonra ne yapacaksın?
    Michael: Oturup yemeğimi bitireceğim.
    Bu sahnenin ayrı bir havası vardı ya... B)

1|0
    0|0
    • en sevdiğim filmlerden birisi ya da seri diyelim :)

• Hadi ya? Kızlar pek sevmez genelde şaşırdım. Ama cidden sağlam seri. :)

• "Hayvan gibi şi yapıyonuz yav." - Malkoçoğlu Firar

0|2
    0|0
  • -"anladın mı şaban?"
    -"evet anlamadım"

1|0
    0|0
  • lanet olası federaller tine peşimdeler.. rambo ilk kan

1|0
    0|0
  • Astala Vista bebeğim zbaaammmm

1|0
    0|0
  • ''Ancak her şeyini kaybedince özgür olursun'' Fight Clup

1|0
    0|0
  • '' bir kadının göz yaşını dindiremeyen erkek erkek değildir ''

1|0
    0|0
  • "böyle bir dayak şehli yoh ya, adam elini ateşe sohup yüzüme bastı ya"

1|0
    0|0
  • Sadei alışın tüm filmleri gelsin..

0|0
    0|0
  • Cuaran var mı - bıraktım boslAyı vir cocuğun para ıstese yok dıyon cuaraya sıvıyon

1|0
    0|0
  • ''İlgi çok önemlidir iyileştirme gücü verir''

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...