Yurtdışına gitmenin yaşamanın ya da girmenin bir yolu var mı?

Bu konuda çok tecrübesiz biriyim çünkü hiç cikmadim ama 10yillik pasaportum hazır :) ne yapmalı nerden baslamaliyim lütfen yardım

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Nereye gideceğine bağlı aslında. Erkek arkadaşımla Londra'ya gittik, vize için gerçekten çok beklememiz gerekti ve ben amerikan pasaportumu alırken de örgüt üyesi olup olmadığımı, terör hareketleri başlatmaya niyetli olup olmadığı sorulmuştu.

Biraz para varsa, pasaportun ve gideceğin ülke için vizen varsa gitmeden önce ufak bir kalınacak yer araştırması yapıp rahtlıkla yurt dışına çıkabilirsin, alışverişlerini küçük marketlerden yaparsan ekonomik olur çünkü Türkiyede Migros neyse yurt dışında da aynı. Restoran ve kafeler için de araştırmalar yapman iyi olabilir, öğrencilerin çalıştığı kafeler var genelde uygun olurlar, az bahşişe çok güler yüz iyi servis vesaire..

Yalnız eğer yerleşmen gerekiyorsa işini, eşini ya da vatandaşlığını bahane olarak göstermen gerekebilir, her ülkenin turist barındırma politikaları farklı çünki.

0|0
    0|0
    • Bana terörist muamelesi yapacak adamın orada alnını karışlardım.

Erkekler Ne Diyor 4

• Paran yoksa gitmeden önce iş ayarlamaya çalış yurt dışına çıkıp kurda kuşa yem olma. İş ayarladıktan sonra barınma ve yiyecek giderlerini karşılarsın geri kalan her şey basitleşir.

1|0
    0|0
  • Paran olsun yeter

1|0
    0|0
  • Dilin varsa kafana göre takıl

0|0
    0|0
  • yardımcı oluruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Pasaport yeterli değil :)
    Çoğu ülkeye vize alman gerekiyor. Gideceğin ülkeye göre bilgi verebilirim hangi ülkeye gitmeyi düşünüyorsun?

1|0
    0|0
  • uçak bileti ve kalacak yer aramalısın

0|0
    0|0
  • amerikada yaşamak istiyosun mesela greencard alman lazım onu araştır istersen bende tam bilmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...