Kitap kurdu olan insanlar nasıldır?

Kitap kurtları hakkında ne dusunuyorsunuz :) ? Kitap cok okur musunuz?

0|0
16|26

En İyi Erkek Görüşü

• Kitap okuyan insanlar bana çok zararsız geliyor ne bileyim :D
    Son zamanlarda okumuyorum pek, kaybettim alışkanlığımı :/

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir kere onlar kesinlikle kitap ayracı kullanırlar. Çünkü kitaba zarar vermek, sayfalarını kıvırmak, onu yıpratmak adeta sevdiği kahramanı incitir gibi hisseder.
    Onlar saatler hatta günlerce kitap ararlar sadece.
    Kimseye kitaplarını vermeyi sevmezler.
    Ve bir şey daha var ama buna çoğu kişi katılmaz diye düşünüyorum. Bence bir kitap kurdu kütüphaneden kitap almayı da sevmez. Çünkü geri vermek üzer.
    Daha buna benzer bir çok şey işte..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Sohbet edebilirsiniz bir şeyler hakkında.

1|0
    0|0
  • İnek olduklarını düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Kitap okuruyum, kurdu değil. Kimi eserleri sadece okur, kimilerini analiz eder yeni bir eser ortaya koyarım. Aslına bakarsan haftada bir kitap programımı hep bu site bozuyor benim. İki haftada bir kitaba düşürüyor. 😜

1|0
    0|0
  • ya aynı hayalleri okuyan duran insanlar işte birr kaç gerçek kitap diğerleri herkesin kurabileceği hayallerden ibaret okuyorum sıkılıyorum hemen..

1|0
    0|0
  • Kitap okumak insanı her yönüyle geliştirir.. kitap okuyan insan karşısındakine değer vermeyi bilir...

1|0
    0|0
  • İyi insanlardır...

1|0
    0|0
  • Kitap çok okuyorum evet. Elhamdülillah

1|0
    0|0
  • Kitap kurdu olanları çok severim, ben de çokça okurum ama kitaba gömülüp sosyal hayattan soyutlananlar hakkında görüşüm negatif.

1|0
    0|0
  • ben okumaya çalışıyorum ama zamndan ve kafamdakilerden fırsat olmuyor kitabı okuyorum sonnlara doğru bişi oluyor bir gün ara veriyorum kalıyor

1|0
    0|0
  • Mesel okumak değil. Okuduğunu anlamak.

1|0
    0|0
  • normalim :))

1|0
    0|0
  • Çok okuyorum sürekli

1|0
    0|0
  • haftada 1 kitap evde 876 adet kitap

1|0
    0|0
  • Fazla değil arada iyi oluyo ama :D

1|0
    0|0
  • birisi benm dir sanırım

1|0
    0|0
  • Kitap okuyan insandan zarar gelmez.

1|0
    0|0
  • Yani kelime haznesi daha geniş olduğu için kendilerine kolayca ifade edebilirler.

1|0
    0|0
  • gercek dostlarini bulmuslardir.

1|0
    0|0
  • Bu okudugu kitaplara bagli içerik ve konuya

1|0
    0|0
  • dilin çok akıcı olur...

0|0
    0|0
  • kitap vakit kaybı okumam ama dergi veya makale, köşe yazısı filan okurum

0|0
    0|0
  • Kitap Okumayı putlaştırıyorsa maldır. İstediği kadar kitap okusun

0|0
    0|0
  • iticiler

0|0
    0|0
  • Günde bir cümle okurum okuduğum cümle de aşk sözleri geçer, olmuyor sensiz olmuyor gözlerimden yaşlar dinmiyor yanıyor yürek yanıyor kalbim ağlıyor... JORJEEEE

1|0
    0|0
  • Okurum ama roman okuyamıyprum çok nadir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Erkek arkadaşım ve ben. Konuşacak havamızda olmadığımızda, üzgün olduğumuzda falan oturup hunharca kitap okuyoruz, arkadaşlarımız hep dalga geçiyorlar bizimle. Ama cidden, ben çok kitap okurum. Bazen iki kitabı bir günde bitirdiğim olur, kitapları kendim için alternatif bir kaçış yolu olarak gördüğümdendir belki. Okuduğum karakterle konuşmak istiyorum, canımı sıkan insanlarla değil. Bazen kitaplardaki karakterler, nefrs alanlardan daha gerçek geliyor ve bunu seviyorum.

1|0
    0|0
  • Ben okurum çok

1|0
    0|0
  • kitap okuyan insanı severim. sohbetleri baymaz. hayal gücü daha geniştir. daha geniş açıdan bakabilir olaylara. daha zengin konuşur.

1|0
    0|0
  • Zorunlu olduğum zaman okurum. Yoksa zaten nefret ederim kitap okumaktan. Ama konusunu seversem okurum. Tarih , felsefe kitaplarından nefret ederim. Konusu içinde aşk olan her kitaba bayılırım.

2|0
    0|0
  • kitaplara aşığım <3

1|0
    0|0
  • tam bir kitap kurduyumdur

1|0
    0|0
  • insanlar kıyıcıydılar, kitaplara kaçtım. kelimelerle munisleştirmek istedim düşman bir dünyayı... demiş Cemil Meriç. ahh.

1|0
    0|0
    • Kamusa uzanan el, namusa uzanmıştır diyerek de topa tutmuş dil devrimcilerini, üstad...

• Evet çok fazla okurum ve iyidir öyle insanlar

1|0
    0|0
  • Bilgi hazinesi olduklarını dusunuyorum. :)

1|0
    0|0
  • Bence daha mantıklı konuşurlar ve düşünürler :d

1|0
    0|0
  • En azından empati kurabiliyorlardır

1|0
    0|0
  • Severim

0|0
    0|0
  • Çok kitap okurum