Bildiğiniz komik güzel fıkra veya hikaye var mı?

Sıkıcı ortamlarda konuyu dağıtmak için anlatabilecegim komik ilginç ibretlik hikayeler fıkralar var mı bildiginiz?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Temel roman yazarı olmaya karar vermiş. Ve ders almak için dönemin en iyi yazarı olan Orhan Pamuk'tan yardım istemiş. Orhan pamuk Temel'e demiş ki,
    "Eğer iyi bir roman yamak istiyorsan romanın içinde şu 3 konuya yer vermelisin. 1-Asalet, 2-Gizem 3-Cinsellik"
    Temel anladım deyip koşarak gitmiş. 1 ay sonra elinde bir kitap ile geri gelmiş, kitabı yazdım demiş. Orhan pamuk sormuş,
    "Hmm.. Kitabın adı ne?"
    -" Kontes'i kim s*kti?"
    "Harika bir isim olmuş, Kontes asaleti, kim sorusu gizemi, diğer kelime de cinselliği içeriyor. Çok iyi olmuş, ama daha da iyi bir roman olmasını istiyorsan din ve inanç konusunu da kitapta mutlaka işlemelisin" demiş.
    Temel anladım deyip gitmiş yine. 2 ay sonra elinde bir kitap ile geri gelmiş. "Romanı bitirdim" demiş.
    Orhan pamuk merakla sormuş.
    -"kitabın ismi ne peki?
    Temel cevap vermiş.
    "allah allah, acaba kontes'i kim s*kti?

:D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Bağdat ile Basra arasında sefer yapan bir kervanları 40 haramiler sürekli soyarmış. Bunun üzerine Kervan sahipleri iri yarı pala bıyıklı bir muhafızı da kervana katmışlar yola çıkmışlar. Yolda 40 haramiler kervandaki tüm malları almış muhafıza da sırayla tecavüz etmişler. 1 2 3 4 derken 39. da işini bitirip sıra 40 a gelince muhafız '' duuuur bakalım'' demiş '' o kadar da değil'' haramilerim hepsinin kellesini uçurmuş.. Kervan sahipleri basrada malları satıp ordan başka mallar alıp bağdata dönecekmiş. yüklenmişler ne varsa. yola koyulacakken bu iri yarı muhafız da kervanın başına geçmiş.. Kervan sahipleri muhafıza '' sen gelmiyorsun işine son verdik' demiş. Muhafız şaşırmış '' görmediniz mi demiş 40 haramiyi de öldürdüm mallarınızı da sizi de kurtardım'' kervan sahipleri cevap vermiş.'' kurtardın kurtarmasına da biz her seferinde seni kızdıracak 39 haramiyi nerden bulacaz'' :)

0|0
    0|0
  • nasreddin hoca ygs ye girmiş hiçbirşey bilmiyormuş başlamış sallamaya başındaki gözetmen demiş aman hoca bu sınav hayatını belirliyo neden sallıyosun. Hocada dururmu yapıştırmış cevabı YA TUTARSA?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...