Ne tür müziği Neden dinliyorsunuz?

Ne tur muzik dinlersiniz ve neden onu dinlersiniz yani sebebi nedir?
Ben 5 yasimdan beri Rap dinliyorum baska bisi dinlemiyorum sizinkileri merak ettim 😊

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• Türkçe rap. İç dünyam istiyor çünkü 😂

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Cocukluktan kalma. aliskanlik rap dinlerim. Sozlere onem veriyorum rtimden cok cunku. Ama yaş ilerledikçe birşeyler değisiyor. Artık daha agir müziklere yöneliyorum. İçerken rap olmuyor :)

0|0
    0|0
    • Bende kucuklikden beri Rap dinelrim ve icerken agir muzik aramam ben icerken muzik dinlemem fazla otramimiz olur dertlesiriz ya da deli gibi sokaklarda eyleniriz 😊

• Dertlesirken de muzik olmazsa olmazdir. Ahmet kaya , haluk levent , zakkum , sezen aksu bunlarla ickinin tadi katlaniyor sanki.

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben okadar karisik dinliyorum ki, artik kulagima ne hos gelirse, farkli farkli ülkelerdende sarki dinliyorum. Ama en cok sevdigim tür, electro house, techno (bazilari), dance, club, trance. Hip hop da dinliyorum severek (ama sadece amerikan rap/hiphop) ve r&b.

0|0
    0|0
    • Yabanci Rapcilerin bazilerini bende severim eminem zaten sozlerinde en anlam. buldugum 2. yabanci isim dr. Dre cok fazla emek harcamistir guzel sarkilari var 2pac en iyi Rapcidir belki biliyorsundur en anlamli sozler o adamin ve lldoy blaks agir biraz ama tam sokak Rapcisi benimde sevdigim bir kac isim var ara sira skrillex falanda dinlerim ama nadiren 😊

• Aynen oyle dostum aynen oyle ben inaniyorum sende iyi bir insansin

• Tesekkür ederim..

• Ben bir yandan bazı rock çeşitlerini dinliyorum favori gruplarım var bir yandan da Eminem hayranıyım kaliteli her müziğe aşığım galiba :)
    Sen kimleri dinliyosun :)

0|0
    0|0
  • Rock çünkü seviyorum😊

0|0
    0|0
  • begendiğim her sarkıyı dinlerim ama genel de pop

0|0
    0|0
  • Roock dinlerin öyle gürültülü falan ama sözleri çok güzel anlamlı insanın içine işliyo

0|0
    0|0
    • Anlamli söz istiyorsan Rap dinle derim ben emin ol rockdan daha anlamli ha belki insanlarin dısladigi bir tur ama ister yabanci ister yerli cok anlamli sozler oldugunu goreceksin

• bir ara gerçekten ceza dinledim ama bir araydı devamı gelmedi uzun süredir rock dinligorim ve vazgeçmedim

• Pekela sen bilirsin 😊

• Rap benim hayatım

0|0
    0|0
    • Hety beee helaal bir yoldaşım var burada ✌👍

• Umarim oyle olur 😊 ufakda olsa Rape gonul vermis biriyle bir sohbet beni mutlu etti cok tesekkurler

• Ben teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Viking celtic norse medieval folk. Neoclassical, thrash death melodic death metal. post rock. Müzik ve tarz olarak bunlar. 6 yaşına kadar Rusya Danimarka ve isvecte yaşadık. Bunların dışında erkan Oğur, Ali Rıza Albayrak kardeşler, Kazım Koyuncu, Neşet Ertaş var.

0|0
    0|0
  • Genellikle Sevdiğim filmlerin Sountracklarını dinliyorum. Hiçbir söz ve kelime yok ruh halime göre yorumluyorum..

0|0
    0|0
  • Sagopayla büyüdük biz..

0|0
    0|0
    • Eskiden severdim ama zamanla degisti o adsm artik saygi bile duyamiyorum malesef...

• Electro disco dinliyorum

0|0
    0|0
  • Ruh halime göre değişiyor dinlediğim müziğin türü. Türk sanat musikisi ve arabesk dışında sınırlamam kendimi belli bir tür ile. Sanat biz insanlar için var neticede.

0|0
    0|0
  • pop slow arabesk

0|0
    0|0
  • Rock ve yabancı Hiphop

0|0
    0|0
  • Rock anda pop

0|0
    0|0
  • İç anadolulu olduğum için neşet ertaşı severim onun dışında ferdi tayfur orhan gencebayı dinlerim onlar da daha güzel geliyo bana yeni müzikler hoşuma gitmiyo

0|0
    0|0
    • Neset ertas iyidir devamli dinlemem ama iyidir

• Ben de devamlı dinlemem en çok dinelediğim ferdi

Yükleniyor...