Adana Adana Adana?

Adana nasil bir sehir insanlari nasil? Cukurova uni istiyorumda uni guzel ona laf yok ama memleket nasil millet? Kayseriliyim adanaya zor alisir miyim?

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• şahsen adanaya taşınalı 1 ay oldu :)
    çok sıcak ama insanlarıda kötü değil benim yaşadığım semtte :)
    ama eminim kötü semtleri de vardır her yerde olduğu gibi :)
    ama ben memlunum ya :) güzel yer adana :)

0|0
    0|0
    • Evet her yerde kotu bir semt olur yani ben temiz bir semtte kalirsam ve dikkatli olursam bisey olmaz diye dusunuyorum

• teşekkür ederim :)

• Adana dan gayet memnun kalacağını düşünüyorum? Şehir ve insanlar gerçekten temiz. Bölüm neydi

En İyi Kız Görüşü

• Adana Türkiye'nin 5. büyük şehri olmasına rağmen emin ol ki Kayseri daha gelişmiştir. Yazları çok sıcak olur. İnsanını sorarsan insanı sıcak kanlıdır misafir perverdir ama çok meraklılardır onu da söyleyeyim. Üniversitesi gerçekten çok iyi kaliteli eğitimi var.

1|1
    0|0
    • Ben universite icin gelicem zaten de insanlarida onemli sonucta. Ama emin ol kayserinin insani da mukemmel degil bunaldim burdan

• Hangi bölüm :) Hayırlısı olsun hakkında :)

• Teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Adana tam öğrenciler için müthiş bir şehir bence ev sıkıntısı yok ulaşımı kolay özellikle kışın çok daha iyi bir yer diğer şehirlere göre kış yaşanıyor denmez tabikide üni çok güzel

bir adanalı olarak :)

1|0
    0|0
  • Çukurova tarafı temiz sakin ama Seyhan ve özellikle yüreğir tarafı çok Olaylı, temiz depil.. Ama insanları genel olarak iyidir

0|0
    0|0
  • buyur gel beklerız memleketımıze adananın adamından zarar gelmez bın turlu ınsan var heryerde oldugu gıbı sen kendın gıbı sanma kımseyı ona göre temkınlı yanas herkese benden soylemesı kımseye guvenılmez

0|0
    0|0
    • Evet temkinli olmak lazim sagol

• aman aga ha ıyısıne denk gelırsen bas ustunde tutar kötüsü kullanır aman dıkkatlı ol sen

• Okumaya geliyom kardesim ya :D Herkes adanali olmuycak ya okulda. Her yerde var kotu insan , ben okuycam onume bakicam yani

• Alışırsın.

0|0
    0|0
    • Alisirim ya akdeniz insani sicak kanli olur severim 😊

• Memleket berbat insanları yer yer berbat

0|0
    0|0
    • Aaa niye? Universite cok guzel ama

• Benim mersinli bir arkadasim vardi cok eglenceliydi cok sicakkanliydi hepimiz oyleyiz bizim oralar hep boyle derdi 😊 Ben seviyorum oyle insanlari , akdeniz insananindan zarar gelmez bence ve kayserinin insanlari emin ol cok soguk , buz gibi yoruldum artik bu dedikoducu insanlarin arasinda

• dedikodu adanadan çıkmıştır :)

• Ben İstanbul'dan Adana'ya yerleşeceğim, benim için daha zor olmalı

0|0
    0|0
  • Ek tercihler aciklandimi

0|0
    0|0
  • Güneşe ateş ediyorlar sen düşün asdfasdf

0|0
    0|0
  • hiç sevmem adanayı iğrenç bir yer

0|0
    0|0
  • Kayserinin bir tık daha muhafezekar hali

1|0
    1|0
  • Kazandinmi bariii cukurovayi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kışın bile sıcak :D gel gel

1|0
    0|0
  • en eğlenceli şehir arabesk repçiler magandalar kebap ben çok eğleniyorum şahsen

1|0
    0|0
  • Hemen alışırsın. İnsanlarına dikkat et kimseye güven olmaz. Ama bana güvenebilirsin tabi :D

0|0
    0|0
  • Zor degil. Yobaz bir sehir

0|0
    0|0
    • Kayseri sanki cok kulturlu. Tek bildikleri cene. Dedikodu , kim ne yapmis sunun esi zenginmis... Boguldum bu sehirde biraz kendi ayaklarimin ustunde durmak istiyorum ve farkli insanlar yerler tanimak istiyorum

• Insanlikla alakasiz ben de kotu bir elestiri yapmadim. Simdi bana gelip de ben de insanim gibisinden vidi vidi yapma

• Karisik bir memleket dedin bende insan ayirmam dedim kotu elestiri goremiyorum burada. Neyse hayirli gunler

• Bende oraya gidiyorum bir başıma😞

0|1
    0|0
  • En kötü şehirlerden biri gezdigim kadarıyla

0|0
    0|0
  • Sözüme katılmayanlar olacaktır, ama nerede bir "garip" insan görsem hepsi Adanalı. Dikkat et.

0|0
    0|0
Yükleniyor...