En sevdiğiniz replikler hangileri?

Evet arkadaşlar en sevdiğiniz asla unutamam diyebileceğiniz film repliğini paylaşın lütfen !

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• Anaokulundan beri böyle sevişmemiştim.

Fight Club

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Alan: Bana bu kadar yakın birinin ölümünü bir daha kaldıramam, bu çok canımı yakıyor. Büyükbabamın ölmesine çok üzülmüştüm.

Phil: Başın sağolsun, Nasıl öldü ki ?

Alan: İkinci dünya savaşında!

Phil: Çarpışmada mı öldü ?

Alan: Hayır, Vermont’ta kayak yapıyormuş. Sadece II. Dünya Savaşına denk geldi.

"felekten bir gece"

0|1
    0|0
  • “Birlikte olmayı haketmeyen milyonlarca insan yan yanayken, ben neden hala senden ayrı nefes alıyorum?”

0|1
    0|0
  • Tanrı aşık olmamızı istemiyorduysa bizi neden karşılaştırdı?

Melekler Şehri

1|1
    0|0
  • Kötü bir haberim var. Bugün iyi niyetimin son kullanma tarihiydi. Artık her şey adamına göre.

0|1
    0|0
  • Seni çok seviyorum ama senden hoşlanmıyorum Dexter. -One Day

0|1
    0|0
  • Sorun şu ki, burada, dünyada bizler görmediğimiz şeylere inanmakta zorluk çekeriz. Son seyahatin ne zamandı, bilmiyorum ama bu dünya çok materyalist oldu. Ve ve ve artık uydular var, bilim, televizyon. insanlar mucizelere inanmıyor. Kanıta ihtiyaçları var. Anlıyor musun? (Andre)

Siz erkekler hep aynısınız. Her zaman kanıta ihtiyacınız var. Her zaman emin olmanız gerek. (Angel-A)

Sen gerçekten de taş kafalısın. Zihnini açmak için bir mucizeden çok bir matkaba ihtiyaç var…(Angel-A)

Vücuduna bak. Güvensizlikten ve sevgisizlikten acı içinde.

- Ben aslında senim.

+ Ne yani ben 1.80'lik bir kaltak mıyım?

Angel-a Filminde izlemelisiniz bu filmi süper ötesidir. :)

0|0
    0|0
  • " En çok gözümüzü kapattığımız zaman karanlık olur, ama yine de açmayız"

-The Awakening-

0|1
    0|0
  • bir silah ve bir kadın arasındaki tek fark nedir bilirmisin? kadınlara susturucu takamazsınız .

0|1
    0|0
  • Mathilda : Leon, sanırım bir şekilde sana aşık oluyorum. Bu başıma ilk gez geliyor, biliyor musun ?

Leon : Daha önce hiç aşık olmadıysan, bunun aşk olduğunu nerden biliyorsun ?

Mathilda : Çünkü hissediyorum.

Leon : Nerede ?

Mathilda : Karnımda. Sıcacık. Hep orada bir yumru olurdu. Ama şimdi geçti.

0|0
    0|0
  • nickine arkadaşlarla gülmekten bir hal olduk sorması ayıp neden bu nik ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• "En büyük düşmanın en son bakacağın yere saklanacaktır." Julius Ceasar - Revolver

0|1
    0|0
  • Paraya ihtiyacım var bir dilsizdir onunla ilk tanıştıgımızda bir kagıt parçasına '' paraya ihtiyacım var '' yazmıştı evet benimde dedim sonra birlikte kazanmaya başladık

Hey silas baş agrısı için birşeyler varmı ?

Tanrım ivory bu kadar güzel koktugunu bilmezdim zenci :D

süper ot :)

0|0
    0|0
  • link

nice guy eddie: c'mon, throw in a buck!

mr. pink: uh-uh, i don't tip.

nice guy eddie: you don't tip?

mr. pink: nah, i don't believe in it.

nice guy eddie: you don't believe in tipping?

mr. blue: you know what these chicks make? they make shit.

mr. pink: don't give me that. she don't make enough money that she can quit.

nice guy eddie: i don't even know a fucking jew who'd have the balls to say that. let me get this straight: you don't ever tip?

mr. pink: i don't tip because society says i have to. all right, if someone deserves a tip, if they really put forth an effort, i'll give them something a little something extra. but this tipping automatically, it's for the birds. as far as i'm concerned, they're just doing their job.

mr. blue: hey, our girl was nice.

mr. pink: she was okay. she wasn't anything special.

mr. blue: what's special? take you in the back and suck your dick?

nice guy eddie: i'd go over twelve percent for that.

reservoir dogs

0|0
    0|0
  • Biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız...Hepimiz heba oluyoruz...Bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş...Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz...Nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz... Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız...Bir amacımız yok; ne büyük savaş ne de büyük bir buhran yaşadık...Bizim savaşımız ruhani savaş... Ve bunalımımız kendi hayatlarımız...

Chuck Palahniuk/Fight clup

0|0
    0|0
  • ucuz roman ın son sahnesi link sahnedeki tüm replikler diyebilirim

0|0
    0|0
  • çok var mesela aklımdayken leyla ile mecnunda ismail abi mono lisa olmus leonardo davincci de resmini yapıyor ikiside ismail abi sadece kılık degistirmiş mono lisa leonardo da vinciye: bir gün ben kamyon sürdüm leonardo da vinci dediğinde gülmekten yarıldım söyleyiş tarzı cok güzeldi bunun gibi cok var ...

0|0
    0|0
  • ''Play it.. Sam''

0|0
    0|0
  • Senin şimdi iyi hallerin bunlar, sen öldün - Johnny Sins

0|0
    0|0
  • film çiçek abbas

şener şen: rakımı getirin ulannnnnnnnnnnnnnnn :D

0|0
    0|0