Sanalika yı bilen takılan var mı?

Son günlerde çok sık duyuyorum bu siteyi, sizlerle paylaşıp fikirlerinizi almadan yüklemek istemedim.

Ne dersiniz, var mı sanalika yı bilen?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• para tuzağı bir noktada sonra bağımlılık yapıyor sosyal bir çevre yapmak için çırpınıyorsun elbise eşya alarak dikkat çekmek istiyorsun 2. sokakta sannirada yesilbaytar eskiden beri hesabım var ama bu güne kadar çok ara vermiştim dur bir bakim en sefil görünen benimdir heralde:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• uyduruk bir sanal oyundur , yani sonunda kabak tadı seklinde zaman kaybı yüzünden kendinizden nefret edebilirsiniz

0|0
    0|0
  • yok maalesef bilmiyorum:)

0|0
    0|0
  • yanlış anlaşılmak istemem ama komşumusun 9 yaşındaki çocuğu bize geldiğinde bilgisayarda bu sitede oynuyor..

0|0
    0|0
  • komşunun oğlunu bakkala göndermek , sağdan soldan birşeyler aldırmak karşılığında cep telefonumdan sms göndererek VİP yaptığım ( oda neyse ) bir site.06-12 yaş arası oldukça rağbet gösteriyor .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sanalika ilk başta çok eğlencelidir. cinsiyetini seçiyorsun sonra ücretsiz seçimlerden kıyafetini belirliyorsun. bazı görevler var. görevler sayesinde para kazanıp kendine şeker çay kıyafet alabiliyorsun. saçlarını yaptırabiliyorsun kuaförde. eğer istersen para yükletip (ücretle) bunları yapabiliyorsun.

se"w" olmak diye bir olayvar ki akıllara zarar. herkes minicik karakterler orada. yanına yaklaşıp se"w" olalım mı diyorlar :P

onlara rağbet etme pek..:)

onun dışında görsel olarak çok eğlencelidir.

birisi gelip dibinde dans ederse ( evet bunu da yapabilirsin) hemen uzaklaşş..arkadaş onu farklı niyetle yapıyor zaten görüntüsünden anlarsın :P

bazen özel görevler oluyor ve cidden büyük paralar veriyor oyun. görevler kolay fakat oradan oraya gitmen lazım..

haa bir de emlakçıya gidip ev alabiliyorsun. önce bir görev bitirmen lazım ama :)

Oyna eğlencelidir. Bir süre sonra sıkılabilirsin tabi :))

0|0
    0|0
  • ben üyeyim o chat sitesine güzel ama pek girmiyorum çizgi film karakterleri var birini seçiyorsun o sen oluyorsun orada konuşuyorsun diğer çizgi film karakterleriyle

0|0
    0|0
  • biliyorum evet bir kaç gün takıldım fakat sacma sapan bir yer. takılanları da bir o kadar dengesiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...