Kapat

Aracımı böyle yaptırsam nasıl olur?

Aracımı böyle yaptırsam nasıl olur?
Aracım bunun aynısı böyle boyatıcam tavanı turuncu yaptırmayı düşünüyorum jantlarım krom rengi sadece vidalarını belki boyarım nasıl olur sizcedesenler itici durmaz dimi?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• En kral ferrariden bile daha hoş durur.

0|1
    0|0
    • Öyle olcak gibi duruyo zaten motor olarak aşırı güçlü ferrariyle yarışır o kadar hızlı

• var mı düşündüğün bir araba

• Usta ben klasık hastasıyım ama honda cıvıc 2008 istiyorum hep ilk araba kullanmayı onda ogrendım baya gezdım ısındım arabaya modıfıye falan yapınca on numara oluyor :D Alıcan bı tane temız orjınal sonra duzcen kendı kafana göre jant atıcan pasta cıla cekcen fılm cekcen set attırcan vs :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• Kotu olur. s

0|0
    0|1
  • Bu aslan parcasinda kotu durmaz hicbisey

0|1
    0|0
    • Vallaha haklısın makine çok iyi ben aptallık ettim 10 sene garajda yatırdım gittim marşa bir dokundum sanki 10 dakka önce çalıştırmışım gibi ilk marşa v8 sesini duydum sonra 3 sene yağmur kar güneş altında kaldı bir boyaya sokmuştum garajdan çıkınca o boya maaf olmuş şimdi yeniden boyaya giricek ama bu sefer özel garaja koyucam sürekli bakımını yapıcam zamanında murat düz 124 le üstüne 500 liraya takas ediyodum son anda durdurdular beni :D

• bu araçta marka model nedir acaba?

0|1
    0|0
    • 1971 chevy impala

• Ben klasik hastasiyim ya ayip ediyon 🙋

• :D İşe bakki bende hangi şehirdesin var mı klasik ama cidden aracın görsellerdeki fotolarla alakası yok bir kaç tane fotodakine benziyo o kadar :D

Yükleniyor...