Gazete alıyor musunuz?

Ne sıklıkta gazete alırsınız, genelde hangi gazeteyi okumayı seversiniz? Bulmacaları ne sıklıkta çözersiniz?

Güncellemeler:
Sabah gazetesi alan yok mu? Ben her seferinde sabah gazetesi alırım.

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• İddaa için alıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bulmacaları affetmem .

0|0
    0|0
  • her gün eve gazete girer sözcüyü çok severim tarafsız bir gazete gerekli olan haberleri güzel veriyor bulmacalarıda iyi her gün düzenli okuyamasamda düzenli okuduğum günlerde oluyor

0|0
    0|1
  • Ben ayda bir defa laf olsun diye alıyorum.Bulmaca çözmeme gerek yok.Boru gibi y.lisans tezim var,sağolsunlar.

Ehrenburg/Paris Düşerken kitabını okuduktan sonra bıraktım gazete okumayı falan.İnternetten bakıyorum gündeme...Medya her zaman bana iktidarların peşkeşçisi olarak gelmiştir.Hele ki şu günlerde...Okudukça sinirlerim bozuluyor.

0|0
    1|1
    • Boşver canım ya takma kafana, sinir bozmaya hiç değmez.

• almam da bulmacaları bulur çözerim bir yerden.

0|0
    0|0
  • Milliyet genelde.Cumhuriyet çok güzel ama magazinde olsun diye Milliyet .

0|0
    0|1
  • habertürk okuyorummmm

0|0
    0|1
  • Alırım.. Kışın evden çıkmamışsam netten takip ederim.

0|0
    0|0
  • Hiç almam, haberleri internetten okuyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• arada milliyet alırım

çok çok arada

0|0
    0|0
  • Her gün okuyorum. Sabit okuduğum bi gazete yoktur her gün farklı farklı. Hiç kimseyede bir gazeteye bağlı olmasını tavsiye etmem..

0|0
    0|0
  • her gün okurum internetten.

0|0
    0|0
  • her sabah gazete gelyor zaten mutlaka okumaya çalışırım

0|0
    0|0
  • Gazete almıyorum ama milliyetin internet sitesini düzenli olarak takip ederim bulmaca konusunda çengel bulmacayı severim.

0|0
    0|0
  • Sabahları simitle çay eşliğinde okumaya bayılırım gibi saçma kelime kullanmak isterdim ama hiç almam internetin başından g.tümü kaldıramadığım için.

0|0
    0|0
  • Almam

0|1
    0|0
  • Vakit gazetesine aboneyiz. Her gün okurum.

0|0
    0|0
  • Sözcü gazetesi okumayı seviyorum. Gazeteden çok dergi okurum. Düşünbil ve Penguen Uykusuz gibi

0|0
    0|0
  • her gün hürriyet alınır ne olursa olsun. bazı günler haftasonu falan yanına vatan eklenir, sözcü de destek olsun diye alınır arada bbir

0|0
    0|1
Yükleniyor...