''Nietzsche ağladığında'' kitabını okuyanlar. tavsiye eder misiniz?

Bu kitabı okuyan var mı arkadaslar. Okuyanınız varsa nasıl, tavsiye eder misiniz ? Ben de okumayı düşünüyorum da...

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• insanın kendisiyle yüzleşmesi..mutlaka okunması gereken bir eser

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Nietzsche'nin çoğu kitabını okudum bu kitabı okumadım yalnız.'Böyle Buyurdu Zerdüşt' diye bir kitabı var, ben hayatımda henüz böyle bir kitap okumadım.

1|0
    0|0
  • okuduğumda çok ilgimi çekmişti kitabı bitirdikten sonra yaşadığın şeylerle bağdaşlaştırınca ayrı bir zevk veriyor tavsiye ederim zaten kısa bir kitap

1|0
    0|0
  • Ümitsizlik.

Bir gün, erkeklerin başını döndüren kadın, Salome, nietzsche''den habersiz Breuer''e gelir. Avrupa''nın kültürel geleceği tehlikede, Nietzsche ümitsiz. Ona yardım edin, der. Breuer Salome''yi tekrar görebilmek umuduyla peki der.

Ve varoluşun kader, inanç, hakikat, huzur, mutluluk, acı, özgürlük, irade... ve neden, nasıl gibi en önemli duraklarından geçen bir yolculuk başlar...

Kendisiyle ve hayatla yüz yüze gelmekten çekinmeyenlere...

çok fazla tavsiye etmem... kederlenirsin :)

1|0
    0|0
  • İrvin amcamız güzel yazmış kitabı.Oku oku.

1|0
    0|0
  • ''Bazen baş ağrılarımın, beynimdeki doğum sancıları olduğunu düşünüyorum'' diye güzel bir söz kalmış aklımda oku mutlaka ama filmide var istersen onuda izleye bilirsin.

1|0
    0|0
  • ,okumadım ama filmini izledimç tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • o ağladığında buraları sel götürdü resmen böyle gözyaşı görmedim nasıl bir kitaptır o çok iyi

0|0
    2|0
  • agladıgında burnu akardı ve annesı ona selpak verırdı

onlar halka degıl fıll

0|0
    2|0
  • "Hiçlik" de ağlayabiliyomuş demek :S Olmayan şey nasıl ağlar ya...

0|0
    0|0
  • ben okumadım tavsiye ederim ama madem merak ettin sen karar ver nasıl olduğunu

0|0
    0|0
  • seneler evvel okumuştum, tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • daha okumadık ona sıra gelmedi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Süper bir kitap. Nietzsche hayranıyımdır.

Kitabı okuduktan sonra filmini izlemeni de tavsiye ederim link ~

1|0
    1|0
  • Valla hiç beğenmediğm bir kitaptır nietzche'ye bir hakaret olarak algılarım. Sinir oldum okuduğumda. Sinir olmama rağmen tavsiye ediym nefret ettim kitaptan.

0|0
    0|0
  • okudum canım .psikoloji kitabı seviyorsan oku,ben severim öyle kitapları bana sıkıcı gelmedi ,ama ağır ilerleyen bir kitaptır

0|0
    0|0
  • Alttaki yorumu kes

la nietzsche yazmadı ki kitabı

0|0
    0|0
Yükleniyor...