Bir film çekecek olsanız başrolü kime verirdiniz?

Evet arkadaşlar bir film çekecek olsanız baş rolü kim veriridiniz , konusu ne olurdu :) Mümkünse Türk artistleri kullanmayın ,biscolata erkeklerinide seçmeyin :D

Güncellemeler:
Herkese +1 teşekkürler :)

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• sene 2039 , louren ( liv tyler) ve billy ( bradley cooper) dünyayı yerinden oynatacak bir proje üzerinde çalışmaktadırlar. louren'in sevgilisi austin ( jude law ) kendine vakit ayıramamasından ötürü louren'i kıskanmaktadır. bu arada billy louren'le işi pişirme aşamasındadır. bu da yetmezmiş gibi louren'i ziyarete gelen austin'in baldızını da aradan çıkarır. baldız ( lindsay lohan) hamile olduğunu öğrenince durumu austin'e itiraf eder ve çarşı karışır. bunun üzerine austin billy'lerin üzerinde çalıştıkları zaman makinasını gizlice kullanıp billy doğmadan 9 ay öncesine ışınlanarak billy'nin anasıyla sevişip billy'i tamamen tarihe gömer :D.D

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• antonyo banderas olsun filmde. yıksın, kırsın, döksün. :)))

0|1
    0|0
  • Gerard Buttler. O olduktan sonra konunun bi önemi olmazdı.

0|1
    0|0
  • toprak sergenle konusuz film çekerdim

0|1
    0|0
    • toprak sergen eliyle mi oynayacak hani hatun ?

• ozamn only women and gay ibaresi koy filme ben onun kıçını mı izliycem 90 dk :D

• kadın koymayarak kafadan 30 milyon izleyiciyi eledin, kıçını göstermeyerek bi 20milyon daha eledin, geri kalan 10 milyonun 9 milyonu mutahassıp kesim desen kalan 1 milyonun da adonis sever kezban olması umuduyla ne diyelim

• Paul Walker

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• jack nicholson ile insanlığın içine edicek bir film çekmek isterdim

yer yerinden oynasın, kaçıcak delik arasınlar

gelmiş geçmiş en lanet edilecek film olsuın

0|1
    0|0
  • monica belluci ve ben

:DDDDDDDDDD

yer porto

üzüm bahçeleri

konu:şarap yapımı:DDDDDD

0|1
    0|0
  • Cate Blanchett ve Christian Bale

ile manyak film çekilir. şimdi hacı iki farklı hikaye ama bu klasikden öte,

0|1
    0|0
  • vincent gallo, emily browning, scarlett johansson

0|1
    0|0
  • Jason Statham'a başrolü verirdim.Adam tek başına her türlü filmi olumlu anlamda etkiliyor.

0|1
    0|0
  • kelly brook megan fox scarlett jhonson

bunlar melek

bende charlie

maceradan maceraya

:)

0|1
    0|0
  • başrolü kendime verirdim, al paçino, robert de niro, Dolph Lundgren, bruss wilis, anna chapman, elizabeth hurley i oynatırdım anna chapmanla elizabete benimle sevişme sahneleri yazardım, dolph lundgrenide marezlerim

0|0
    0|0
  • Justin Bieber ve Selena Gomez'i bir korku filminde oynatırdım

0|0
    0|0
  • emily blunt a veririm. türü epik fantastik olur. mitolojiden esinlenen modern dünyada geçerdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...