Öykü için konu önerebilir misiniz?

Öykü yarışmasına gireyim dedim de, konuya karar veremedim.. Bir tema önerir misiniz?

0|1
1537

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

• Ya sorudaki saçmalığa gel Allah'ımmm:((ya abi demek ki hiç yeteneğin yok neden kasıyorsun? istersen giriş gelişme sonucu da oluşturup verelim eline

0|0
    0|0
    • Yeteneğim mi yok? :) o da güzelmiş. . Böyle düşünmek size kazanç sağlayacaksa özgürsünüz.. Ancak insanları itham etmek hoş bir davranış değil. . Yazmakta olduğumla karışmasını istemediğim için öneri istedim ne var ki bunda? Ben insanların ellerinde birer ışık tuttuğuna inanırım ve herkes bir yerlerde bu ışıklarla insanların ilerlemesi için önünü aydınlatır.. Herkes birbirine bir şekilde yardımcı olur.. küçük bir ışık istedim siz karanlığınızı getirdiniz.. Avuçlarınızı kapatıp küçük görmeyi yeğlediniz.. Bu da sizin insanlığınız ne yapalım.. iyi geceler. .

• "İyi geceler" ile biten yorumların ardında yeni polemiklerin habercisi girizgahlar görüyorum ve buradan olumsuz eleştiriyi de ne kadar sevdiğini anlamış durumdayım :)) Konuşalım arkadaşlar konuşalım seviyeyi koruyarak, saygıyı yitirmeden.. bunda bir fenalık yok..

Kızlar Ne Diyor 14

Yükleniyor...