Öykü için konu önerebilir misiniz?

Öykü yarışmasına gireyim dedim de, konuya karar veremedim.. Bir tema önerir misiniz?

0|0
15|37

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar.

Öncelikle şimdiden başarılar. Sizin gibi insanları bu sayfada görmek memnun edici. Belki de burada kalmak için çeşitli sebeplerden biri. Fazla uzatmadan sorunuzun cevabına geçeyim.

Aşağıdaki yorumları okuğumda genelinin hemfikir olduğu konu erotizm. Ben ise olaya biraz farklı yaklaşacağım. Amacınız kazanmak ise juriye göre oynamanız gerekiyor. Mesela şu sıra şehit haberleri çok olduğu için kahramanlık temasında yazmanız size karşı duygusal yaklaşıp kazanmanıza sebep olabilir. Tabii bu bir örnek. Bunu yarışmayı düzenleyen kurumun hassas olduğu konulara göre yazmak mümkün ve mantıklı bir hamle olur. Diyelim ki Atatürkçü Düşünce Derneği'nin düzenlediği öykü yarışmasında Atatürk'ün yakın arkadaşlarından birinin bir olayı, etkilenişi anlatılabilir. Şöyle olabilir;
    "Kendisini hiç sevmezdim. Sadece paşa olarak kabul ederdik ama köyümde zerre saygı göremeyecek biriydi. Bir gün teftiş sırasında hiç beklemediğim sırada adımla çağırarak eşimin hamilelik durumunu sorduğunda fikirlerim baştan başa değişmişti. O gün gözlerinin içinde bir lider oldu..."

Yukarıda bahsettiklerim bir örnek. Eğer devletin düzenlediği bir yarışma ise her zaman dediğim gibi "din daima kazanır" teorisini bir daha söylüyorum. Siz erotizm yazdığınızda belki çok okunur ama kimse güzel bir hikaye olduğunu onaylamaz.

Bu yukarıda bahsettiğim yarışmayı kazanmak isteyen birine tavsiyem. Eğer kendinizi o alanda geliştirmek istiyorsanız ve yarışma sizin için önemli değilse bence istediğiniz bir konuda özgür bir şekilde yazın. En azından tamamen kendinizi ifade edebileceksiniz.

Umarım başarabilirsiniz. Takipte olacağım.

Hoşça kalın.

2|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Seni az çok tanımlayabildiğim kadarı ile psikoloji ve kişinin içselliğinde verdiği savaşı yazabilirsin. *Bu konuda iyisin*
    Elbette 2. Kişiler de olmalı, çarpıcı ve betimlemeleri muazzam olursa güzel bir şey çıkarabilirsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• dünyanın fermuarını bulup içeri giren adamın karşılaştığı maceralar. fermuarı açıp alt dünyaya geçiyor ve orada şimdikinden bambaşka bir yaşam var, soyut ve somut her şey iç içe. gerisi senin hayal gücüne kalmış, ben yazarsam devamını sen getiremezsin çünkü :/

3|1
    0|0
  • Küçük bir çocuğun gözünden sevgiyi yazabilirsin.

2|0
    0|0
  • Türkçe'mizin yakalandığı hastalık karşısında yavaş yavaş eriyişini konu edin. Dil bir Milletin Herşeyidir..

2|0
    0|0
  • Bir kişinin biyografisinden esinlenerek farklı bir öykü çıkartabilirsin. Yaşanmışlıkları farklı bir dille insanlara aktarabilirsin.

1|1
    0|0
  • Ask sevgi

1|0
    0|0
  • erotizm her zaman satar

1|1
    1|0
  • Kadını anlat...

1|0
    0|0
  • Önyargı ile ilgili olabilir..

1|0
    0|0
  • Ben 2008'de abbstrack tarzı yazmıştım 2. olmuştu.

1|1
    0|0
  • Seri katilin hayatı

1|0
    0|0
  • Çocuklara hitap edecek şeyler

1|1
    0|0
  • Cinsellik yap kesin kazanırsın cinselliğin afrikası ilk ülkemizde bu şekilde yürüyor işler.

1|0
    0|0
  • rehine kız

1|0
    0|0
  • Tinerci çocuklar

1|1
    0|0
  • Kanka Tofaş la ilgili bisey yap bak 1. olursun

1|0
    0|0
  • Bir insanın bu dünyada olan öyküsünü anlat..
    Ne zorluklarla mücadele ettiğini yani het insanın balına gelecek olabilen gelmiş olan bütün olunsuzlukları kötülükleri bir insan üzerindebirleşyir hepsini ona yaşat ve okuyan insanlar görsün insanlığın ne derecede kötü olduğunu..
    Dünya bukadar güzelken hayat neden bukadar kötü?

0|0
    0|0
  • Erkeğin gölgesindeki bir kızı anlatabilirsin mesela :D

1|1
    0|0
  • Aşk olmasın da

1|1
    0|0
  • Mevsimler hakkında yaz bence ama bu konuyu senin belirlemen daha iyi olur.

1|0
    0|0
  • İkiyüzlülük

1|0
    0|0
  • olaylara tepkisiz kalan halk kısaca SUSPUS #t-rap

1|0
    0|0
  • depresyona girmiş pamuk prenses

0|1
    1|0
  • Ya sorudaki saçmalığa gel Allah'ımmm:((ya abi demek ki hiç yeteneğin yok neden kasıyorsun? istersen giriş gelişme sonucu da oluşturup verelim eline

0|0
    0|0
    • Yeteneğim mi yok? :) o da güzelmiş. . Böyle düşünmek size kazanç sağlayacaksa özgürsünüz.. Ancak insanları itham etmek hoş bir davranış değil. . Yazmakta olduğumla karışmasını istemediğim için öneri istedim ne var ki bunda? Ben insanların ellerinde birer ışık tuttuğuna inanırım ve herkes bir yerlerde bu ışıklarla insanların ilerlemesi için önünü aydınlatır.. Herkes birbirine bir şekilde yardımcı olur.. küçük bir ışık istedim siz karanlığınızı getirdiniz.. Avuçlarınızı kapatıp küçük görmeyi yeğlediniz.. Bu da sizin insanlığınız ne yapalım.. iyi geceler. .

• "İyi geceler" ile biten yorumların ardında yeni polemiklerin habercisi girizgahlar görüyorum ve buradan olumsuz eleştiriyi de ne kadar sevdiğini anlamış durumdayım :)) Konuşalım arkadaşlar konuşalım seviyeyi koruyarak, saygıyı yitirmeden.. bunda bir fenalık yok..

• Isimsiz etiketler

0|0
    0|0
  • kapı aniden açıldı... devamını getir :D

0|0
    1|1
  • bu ewlencem bana koca bulur musunuz demek gibi.. rahat ol hangi konuyu istersen sen seç.. sonra 2. sayfada tıkanırsın

0|0
    0|0
  • kırmızı baslıklı kız :D

0|0
    1|1
  • Wattpad i indir birkaç hikaye bak birleştir onları. Vir tutamda cinsellik oldu mu? 😂 1 birincisin

0|0
    0|0
    • Okumuyorum onları genelde.. Ayrıca o dediğiniz hırsızlık, ben hırsız değilim..

• 😊 dansı dikkate alabilirim.. Teşekkürler. .

• Ben de katılmıştım. Benim ki dans ile ilgiliydi. 3 yıl önce falan. Sonra bıraktım sarmadı pek. Ama bak beni dinle. Wattpad de sadece karakterlere göz at. Bir karakteri yaratmak için 100 tane insan gerekir. Yani bir sürü hikaye bir tane asıllı karakter

• atın ağır intikamı

0|1
    0|0
  • hayal gücü

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 14

• Küçük çocuğun mutluluğunu konu alabilirsin.. :)

1|0
    0|0
  • Salgın bir hastalık ve bilim insanlarının deneyleri olabilir. ya da bilim insanlarının üstünde çalıştığı bir formülün insanlara ulaşıp insanlara salgın oluşturması olabilir. bir hayvan türünün istilası olabilir. Hafızasını kaybeden bir kızın yavaş yavaş çocukluğunda esrarengiz olayları hatırlamaya başlaması olabilir. Deniz altında geçen bir serüven olabilir. Oksijenli bitiyo ve dışarda bir r sürü katil köpek balığı var. ya da uzayda bir serüven olabilir. ya da bir köyde herşey yolunda giderken ormanda bir ağacin kesilmesiyle değişik olaylar bir anda baş göstermeye başlar. ya da her gün bir çocuğun ya da bir genç kızın kaybolduğu esrarengiz olayların geçtiği bir kasabada seri piskopat bir katil isletebilirsiniz. Ergenliğe yeni giren bir gencin rüyalarında gördüğü şeylerin gerçek olması ve onları engellemeye çalışması olabilir. ya da bir gencin kurduğu hayal dünyasında yaşatabilir ve sonunda bu hayalleri umarım gerçek olur deyip herşeyin hayal olduğunu belirtebilirsin. ya da uyandı deyip rüya olduğunu belirtebilirsin. Aklıma bu kadar geliyo. Daha gelirse yazarim

0|0
    0|0
  • Aşiret agasinin ogluna asik olan seksi kiz :D kesin tutar :D

1|0
    0|0
  • Biri geçmişe diğeri ise geleceğe dönük iki kişi ama çok basit olmasın -,-

1|0
    0|0
  • Acıklı birşey olsun

1|0
    0|0
  • Şiddet olabilir.

1|0
    0|0
  • Gündemden esinlen yok oluş ce savaş sınırına gelişimizi kaleme al

1|0
    0|0
  • Aa yarisma nerden nasil kaydoluyirz herkes kaydolabiliyir mu

1|0
    0|0
    • Arasıra google amcaya edebiyat yarışmaları diye yazın, karşınıza çıkacaktır, süresi olduğu için net incelemedim açıkcası edebiyat portallarını takip edin duyurularda olur, bir sürü vardı size hitap edeni seçip beğenirsiniz. . Kolay gelsin. .

• Cok tesekkur ederim <3

• Rica ederim. . :)

• Niyeyse "çocuk gelinler" demek istedim

1|0
    0|0
  • cahillik

0|0
    0|0
  • doğa. aile.

0|0
    0|0
  • spritüel

0|0
    0|0
  • Hikaye içinden gelmeli Konu arama kafanda kur öyküyü hayal gücünü kullan.

0|0
    0|0
  • Hersey guzel olacak..

1|0
    0|0
Yükleniyor...