Amerikan dizi ve filmler mi, yoksa Türk dizi ve filmler mi tercihiniz?

En çok hangi ülkenin dizi ve filmlerini severek takip ediyor ve izliyorsun? Farkları neler? Mersi.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Fantastik dedin mi Amerikan dizileri, Dram, komedi, trajedi dedin mi Türk filmi... Yani Türkler gerçekliği mizah ile iyi kaynaştırıyorlar, ağlatabiliyorlar da, ama Amerikalılar da hayali şeyleri iyi yansıtıyor. Misal baş roldeki adam uçaktan uçağa atlıyor falan bu tür şeyler saçma yani, ama oturaklı yansıtıyorlar, Türkler Cüneyt Arkında olduğu gibi şatonun tepesinden atlıyor, bu da yetmezmiş gibi adam şatonun tepesine geri zıplıyor, hadi bunu da yedik diyelim, bari şatonun tepesine zıpladığı olayı atladığı anın geri çekimi olarak göstermeseler de biz de "Adamlar bi şekilde yapmış işte" desek... Yani vaziyet bu, Türkler in ayağı yere basmalı, Fantastik film çekmek için kullanılan teknolojinin Türkiye'ye uğramadığını düşünüyorum. Çok basit kaçıyor, çocuk oyunu gibi yani. Şimdiye kadar izlediğim Türk Fantastiklerde adam akıllı şeyler göremedim... Ama dram, aşk, komedileri bir numara...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ingiliz ve amerikan dizileri güzel türklerin kafası anca kopyalamaya çalışıyo onu da becremiyolar o diziler kaliteli fikir orjinal vs vs türklerde hep aynı zengin fakir aşkı zart zurt

0|1
    0|0
  • Rus kzlari </3

0|1
    0|0
  • amerikan daha iyi. en azından bana .

0|0
    0|0
  • Amerikan, farklarını şöyle öğrenebilirsin.. İlk bi Prison Break'i izle, sonra 20 dakika'yı izle, aynı senaryonun nasıl işlendiğini görürsün

0|0
    0|0
  • türk dizileri ve filmleri.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben dizi izlemiyorum cok cıvıttılar ...

0|0
    0|0
  • amerikanlar daha iyi yapıyor bizimkilerde yetişti ama :)

0|0
    0|0
  • Hiçbirisi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...