Gizli numarayı öğrenmek için ne yapabilirim?

benim bir gizli numaranın kim olduğunu bulmam gerek nasıl bulabilirim ? imkansız mı ?

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• benimde başıma gelmişti biz polise gittik. gece gündüz arayıp rahatsız ediyorlardı. bi çok kişinin başını yakıyorlar böyle eger sana küfür felan ederse tacide bulunrsa gidebilisin. ama bence en iyisi yeni hat al kendine. o hatı kullan sonra aradan bi 2 hafta felan geçsin. o seni arayan şerefsiz belki aramayı burakır ?

0|0
    0|0
    • Beni aramıyorlar erkek arkadaşımı arıyor biri kurtulmak yerine kim olduğunu öğrenmem gerek.

Erkekler Ne Diyor 17

• 3ün biri

0|0
    0|0
  • imkansız değil tabi adli makamlarla görüş kisisel rahatsızlığın varsa mahkemede yüzleştiriyorlar

0|0
    0|0
  • Telefonunu gizli numarayla aramaya kapattır. Mecburen görünür numaradan aramak zorunda kalacak.

Onun dışında öğrenmek için mahkeme kararı lazım.

0|0
    0|0
  • savcılığa başvur yoksa imkansız

0|0
    0|0
  • savcılığa şikayet edersen onlar bulur

0|0
    0|0
  • telefonu buzlu camin arkasina koy calarken numarayi gosterir

0|0
    0|0
  • ev telefonunda numaralar gözüküyorsa çalınca telefonunu ev telefonuna yönlendirip bir dene bakıyim belki gözükür :S

0|0
    0|0
  • gizli noyu öğrenemezsin ben çağrı merkezinde çalışırkende en fazla gelen soru buydu beni arayan gizli noyu öğrenebilrmiiym savcılığada boşuna baaşvurma bişey çıkmaz sana taciz veya tehdit içerikli bi konuşma yok ise eğer

0|0
    0|0
  • şikayet dilekcesi yazdır savcılığa git suc duyurusunda bulun ancak öyle öğrenirsin

0|0
    0|0
  • Savcılığa suç duyurusunda bulunmalısın , başka türlü öğrenemezsin...

0|0
    0|0
  • Dilek agacına mendil bagla düşerse ögrencen düşmezse ögretcekler

0|0
    0|0
  • sittim sene öğrenemezsin

0|0
    0|0
  • öğrenemezsin ki

0|0
    0|0
  • En iyisi gizli numaraların seni aramasını engellemek .

0|0
    0|0
  • yıl olmuş 2013 hala gizli numaradan gelen aramaları kapatmayanlar mı var ilginç..

0|0
    0|0
  • ^KARE 253 KARE YAP DAHA GİZLİDEN ARAYAMAZ DOLAYISIYLA CAIKTAN ARAMAK ZORUNDA KALIR

0|0
    0|0
  • rahatsız ediyorsa savcılığa dilekçe verebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• dilekçe vermen lazım. imkansız niye olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...